Promocja dnia

 • -55%

  11,23 zł 24,95 zł -55% W magazynie
  Offer ends in:
  Damian Leszczyński, Roman Konik
  JACEK KISS

  11,23 zł 24,95 zł
  Obniżka!
Więzienny prawnik

Audiobook: Więzienny prawnik

 

John Grisham

 

Wiktor Zborowski

 

14 godz. 2 min.

 

Pudełko DVD

 

Albatros

 

Audiobook niedostępny

34,30 zł

34,30 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Więzienny prawnik

  Więzienny prawnik

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 14 x 18,5 cm
  ISBN:
  978-83-7885-403-6
  Producent: Albatros

  W „Więziennym prawniku”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, John Grisham przedstawia słuchaczom kolejną trzymającą opowieść rozgrywającą się w prawniczym światku. Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie pełnienia tej funkcji. Podwójne morderstwo, którego ofiarami padają sędzia Raymond Fawcett i jego osobista sekretarka, właśnie powiększyło tę statystykę. W domku letniskowym nad jeziorem, obok pustego sejfu, agenci FBI odnajdują dwa ciała z kulami w głowach. Śledztwo utyka w martwym punkcie.

  Malcolm Bannister, czarnoskóry prawnik odsiadujący w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze wyrok dziesięciu lat za przestępstwo, w które został nieświadomie wplątany, wyczerpał już wszelkie możliwości apelacji. Zabija czas, pomagając współwięźniom w potyczkach z wymiarem sprawiedliwości, w przygotowywaniu testamentów i wniosków rozwodowych. Marzy o opuszczeniu murów więziennych i spotkaniu z jedenastoletnim synem, którego nie widział od pięciu lat. Szansa nadchodzi jak grom z jasnego nieba. Malcolm wie, kim jest zabójca sędziego Fawcetta, zna motyw zbrodni. Wykorzysta tę wiedzę, by odzyskać wolność, zmienić wygląd i tożsamość. I niczym Edmund Dantes z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo przystąpi do realizacji precyzyjnego planu zemsty na tych, którzy fałszywym oskarżeniem zrujnowali mu życie...

  John Grisham (ur. 8 lutego 1955 w Jonesboro w stanie Arkansas) — popularny amerykański autor thrillerów prawniczych oraz kryminałów. Jego debiutancki „Czas zabijania” sprzedał się w nakładzie 5000 tysięcy egzemplarzy, jeszcze większym sukcesem okazała się druga powieść, „Firma”. Pozycję i popularność Grishama umocniły takie dzieła jak „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Ława przysięgłych”, „Wspólnik”, „Uliczny adwokat”, „Testament”, Wezwanie”, „Król afer”.
   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Więzienny prawnik

  Więzienny prawnik

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: