Promocja dnia

61 godzin

Audiobook: 61 godzin

 

Lee Child

 

KRZYSZTOF GLOBISZ

 

13 godz. 24 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

33,50 zł

33,50 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  61 godzin

  61 godzin

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • 61 godzin”, powieść, która w wersji audiobooka ukazuje się w interpretacji Krzysztofa Globisza, jest jedną z popularnych książek Lee Childa, autora między innymi „Poziomu śmierci”, Wroga bez twarzy” i „Podejrzanego”.

  Życie bez bagażu ma swoje plusy, ale może okazać się bolesne, gdy jest minus dwadzieścia stopni, z powodu śnieżycy zamknięto autostradę i nie można się szybko przenieść w cieplejsze klimaty. Taki los spotyka byłego wojskowego policjanta, Jacka Reachera, od lat prowadzącego życie nomady, kiedy autokar, którym podróżował, wpada w poślizg i ląduje w rowie. W końcu po długich perypetiach udaje się przetransportować pasażerów do pobliskiego miasteczka Bolton, gdzie Reacher odkrywa, że miejscowy komisariat policji jest w stanie paranoi. W więzieniu kilka mil dalej, siedzi przywódca motocyklowego gangu handlującego metamfetaminą. Przemarznięty do szpiku kości Reacher staje się w Bolton kimś w rodzaju męża opatrznościowego: on jeden może uratować Janet Salter,  koronnego świadka oskarżenia w sprawie o handel narkotykami, kiedy zejdą z posterunku pilnujące ją policjantki.

  Lee Child (ur. 29 października 1954 roku w Coventry) — brytyjski autor popularnych powieści sensacyjnych. Ich bohaterem jest Jack Reacher, były major amerykańskiej żandarmerii wojskowej. W swoim dorobku pisarskim Lee Child ma takie tytuły jak „Poziom śmierci”, „Umrzeć próbując”, „Wróg bez twarzy”, „Podejrzany”, „Echo w płomieniach”, „Bez pudła”, „Siła perswazji”, „Nieprzyjaciel”, „Jednym strzałem”, „Bez litości”, „Elita zabójców”, „Nic do stracenia”, „Jutro możesz zniknąć”, „61 godzin”, „Czasami warto umrzeć”, „Poszukiwany”, „Bez powrotu”.

  W filmowej wersji „Jednym strzałem” („One Shot”) w Jacka Reachera najprawdopodbniej wcieli się Tom Cruise.

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  61 godzin

  61 godzin

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: