Wszyscy mamy tajemnice

Audiobook: Wszyscy mamy tajemnice

 

Harlan Coben

 

Marcin Kwaśny

 

10 godz. 35 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,80 zł

33,80 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wszyscy mamy tajemnice

  Wszyscy mamy tajemnice

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN:
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Albatros

  Wszyscy mamy tajemnice”, powieść, która właśnie ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Marcina Kwaśnego, jest jednym z wielu poczytnych kryminałów Harlana Cobena, autora takich książek jak „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Ostatni szczegół”, „Mistyfikacja”, „Bez pożegnania”, „Tylko jedno spojrzenie”, Nie mów nikomu”, Zachowaj spokój”, „Klinika śmierci”.

  W „Wszyscy mamy tajemnice”, dziesiątej z serii powieści o Myronie Bolitarze, przed słuchaczami audiobooka uchyli się rąbek tajemnicy na temat przeszłości ulubionego bohatera Harlana Cobena. Dawna gwiazda tenisa i jedna z pierwszych klientek Bolitara, Suzze, zwraca się do Myrona z prośbą o ratowanie jej małżeństwa. Niedawno ktoś umieścił na Facebooku komentarz kwestionujący ojcostwo nienarodzonego jeszcze dziecka pary. Zaraz potem Lex opuścił będącą w ósmym miesiącu ciąży żonę i przepadł bez wieści... Kobieta jest zrozpaczona, komentarz na jej profilu był dziwnie podpisany nie tylko pseudonimem, ale również jakimś symbolem. Suzze obawia się, że Lexowi może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo... Myron musi odnaleźć nie tylko zaginionego małżonka, ale również autora facebookowej notki.

  Harlan Coben (ur. 4 stycznia 1962 w Newark w stanie New Jersey) — amerykański autor powieści kryminalnych, których akcja przeważnie rozgrywa się na obszarze stanów Nowy Jork i New Jersey. Jest autorem cyklu o przygodach Myrona Bolitara, byłego koszykarza i agenta sportowego w jednej osobie. Na cykl ten składają się między innymi: „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Błękitna krew”. Dużą popularnością cieszą się także pozostałe książki autora, przykładowo „Mistyfikacja”, „Klinika śmierci”, „Nie mów nikomu”, „Bez pożegnania”, „Jedyna szansa”, W głębi lasu”.

  Prywatnie pisarz przyjaźni się z Danem Brownem, autorem „Kodu Leonarda da Vinci”. Panowie poznali się w bractwie Psi Upsilon.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Wszyscy mamy tajemnice

  Wszyscy mamy tajemnice

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: