Promocja dnia

 • -40%

  21,54 zł 35,90 zł -40% W magazynie
  Offer ends in:
  Jussi Adler-Olsen
  Janusz Zadura

  21,54 zł 35,90 zł
  Obniżka!
Szpiedzy w Warszawie

Audiobook: Szpiedzy w Warszawie

 

Alan Furst

 

WOJCIECH ŻOŁĄDKOWICZ

 

10 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Sonia Draga

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Szpiedzy w Warszawie

  Szpiedzy w Warszawie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7508-647-8
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  "Szpiedzy w Warszawie", powieść Alana Fursta, autora "Polskiego oficera", ukazuje się jako audiobook, w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza.

  Akcja książki dzieje się w przedwojennej Warszawie, która staje się areną zaciekłej rywalizacji wywiadów. Jean-Francois Mercier, francuski attaché wojskowy, kieruje siatką agentów, którzy zbierają dla niego informacje o przygotowaniach Niemców do wojny. W tym działaniu wspomagają go sojusznicy z polskiego wywiadu. Można powiedzieć, że w Warszawie wręcz roi się od tajnych agentów, którzy tworzą niezwykle barwne towarzystwo, działając pod przykrywką ambasad swoich krajów. Polacy, Francuzi, Niemcy, Rosjanie – wszyscy wiedzą, że wojna wisi w powietrzu i że trzeba się do niej przygotować. Wszyscy wierzą, że swoją działalnością wywiadowczą uratują swoich rodaków przed zgubą lub że zapewnią zwycięstwo ojczyźnie. Mercier, rasowy arystokrata, pełen osobistego uroku i niepodrabialnej klasy, weteran I wojny światowej i wojny polsko-bolszewickiej z 1920, sprawnie lawiruje w świecie warszawskiej socjety i dyplomacji. Choć służba pochłania go bez reszty, zakochuje się w pięknej Polce, pracującej dla Ligi Narodów.

  W "Szpiegach w Warszawie" miłośnicy audiobooków znajdą nie tylko wartką akcję, barwne opisy przedwojennej Europy, lecz także wielką miłość.

  „Zajmująca od pierwszej do ostatniej strony. Niewielu jest pisarzy tworzących literaturę popularną, których można określić mianem wybitnych. Furst do nich należy”.

  „Washington Post Book World”

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: