Pakiet Rozwój osobisty

Audiobook: Pakiet Rozwój osobisty

 

Bodo Schäfer, Todd M. Duncan, John. C. Maxwell

 

Maciej Orłowski, Janusz German, Wojciech Poradowski

 

27 godz. 41 min.

 

Pudełko DVD

 

MT Biznes

 

Audiobook niedostępny

59,90 zł

59,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pakiet Rozwój osobisty

  Pakiet Rozwój osobisty

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7746-160-0
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: MTBiznes

  Pakiet „Rozwój osobisty” jest zestawem trzech audiobooków, na który składają się następujące tytuły: „Droga do finansowej wolności” Bodo Schäfera, „Sprzedaż przez zaufanie” Todda M. Duncana oraz „Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się zrozumieć” Johna C. Maxwella. Książki ukazują się w interpretacji Macieja Orłowskiego, Janusza Germana i Wojciecha Poradowskiego.

  Droga do finansowej wolności

  Bodo Schäfer

  Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności – drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane sekrety budowania bogactwa i przedstawia zdumiewająco proste i jednocześnie bardzo skuteczne techniki przynoszącego zyski obchodzenia się z pieniędzmi. Twoja osobista zamożność – dzięki której staniesz się człowiekiem wolnym i niezależnym – jest w zasięgu ręki, nawet jeśli nie należysz jeszcze do osób dobrze zarabiających.

  Sprzedaż przez zaufanie

  Todd M. Duncan

  Czy masz poczucie, że twoja kariera rozwija się od jednej transakcji do kolejnej? Nazbyt długo trwałeś w przekonaniu, że praca i życie to dwie zupełnie różne sprawy. Dwadzieścia dwa lata w zawodzie sprzedawcy skłoniły Todda Duncana do wyciągnięcia skrajnie odmiennego wniosku: integracja poczucia własnej tożsamości ze swoimi celami zawodowymi pozwala osiągnąć niesamowite i trwałe efekty. Bez względu na to, w jakiej branży pracujesz i jakie zajmujesz stanowisko, przyjęcie praktycznych zasad zawartych w tej książce otworzy przed tobą drzwi do nowego spojrzenia na świat i do życia, o jakim nawet nie marzyłeś.

  Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć

  John. C. Maxwell

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego inni ludzie szybko robią karierę, podczas gdy twoja utknęła w martwym punkcie? Dlaczego nikt nie zachwyca się twoimi wspaniałymi pomysłami? Być może komunikujesz się, ale nie potrafisz się porozumieć? Aby odnieść sukces, musisz nauczyć się porozumiewać z ludźmi. Chociaż może się wydawać, że niektórzy rodzą się z tą umiejętnością, prawda jest taka, że każdy może się jej nauczyć. Autor przedstawia pięć zasad i pięć praktycznych porad, które pozwolą ci na efektywne porozumiewanie się z indywidualnymi osobami, z grupą i z publicznością. Gdy je opanujesz, relacje z całym twoim otoczeniem osiągną zupełnie nową jakość.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pakiet Rozwój osobisty

  Pakiet Rozwój osobisty

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: