GAWĘDY O SZTUCE XIII - XV WIEK

Audiobook: GAWĘDY O SZTUCE XIII - XV WIEK

 

Bożena Fabiani

 

Bożena Fabiani

 

12 godz. 37 min.

 

Pudełko CD

 

PWN

 

Audiobook niedostępny

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  GAWĘDY O SZTUCE XIII - XV WIEK

  GAWĘDY O SZTUCE XIII - XV WIEK

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-01-17285-5
  format: 13,5 x 14 cm
  Producent: PWN

  Zapraszamy Czytelnika do odbycia pasjonującej podróży do Włoch doby renesansu. Podążymy śladami bohaterów Żywotów Giorgio Vasariego, poznamy prywatne życie wielkich mistrzów i ich mecenasów. Nie będziemy stronić od anegdot oczywiście nie zapomnimy o ich dziełach, na które spojrzymy przez pryzmat biografii twórców. Bogactwo materiału jest imponujące! Autorka pisze przy tym z taką werwą, że bez reszty wciąga Czytelnika w swoją opowieść. I chociaż gawędy te dotyczą tylko wybranych i ulubionych artystów Autorki, to niewątpliwie mogą zachęcić Czytelnika do podjęcia dalszych poszukiwań na własną rękę.

  Gawędy o sztuce. XIII-XV wiek ukazały się po raz pierwszy w 2010 roku i od tamtej pory cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Teraz dostępne również jako audiobook w autorskiej interpretacji Bożeny Fabiani.

  Bożena Fabiani – historyk, nauczyciel akademicki, autorka licznych publikacji, tłumaczka, poetka. Od lat popularyzuje wiedzę o sztuce w Programie II Polskiego Radia w cyklu audycji redaktor Ewy Prządki W stronę sztuki.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  GAWĘDY O SZTUCE XIII - XV WIEK

  GAWĘDY O SZTUCE XIII - XV WIEK

  25 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: