Pan Samochodzik i Templariusze

Audiobook: Pan Samochodzik i Templariusze

 

Zbigniew Nienacki

 

WOJCIECH MALAJKAT

 

9 godz. 28 min.

 

Duże pudełko kartonowe

 

Audioclub

 

Audiobook niedostępny

37,99 zł

37,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pan Samochodzik i Templariusze

  Pan Samochodzik i Templariusze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978 83 60339 52 7
  format:
  14,5x20,5 cm
  Producent:Audioclub.pl & Bellona

  Pan Samochodzik i Templariusze Zbigniewa Nienackiego — autora takich pozycji jak Pan Samochodzik i Wyspa Złoczyńców czy Pan Samochodzik i Księga strachów — jedna z książek o przygodach Pana Samochodzika, czyli pana Tomasza, detektywa-amatora, posiadacza dziwacznie wyglądającego samochodu-amfibii z silnikiem Ferrari 410 Super America, ukazuje się w formacie audiobooka.

  W Panu Samochodziku i Templariuszach, którego lektorem w wersji audio jest Wojciech Malajkat, tytułowy bohater zabiera nas swoim niesamowitym wehikułem ku przygodzie w poszukiwaniu skarbu Templariuszy.

  Według poszlak w krzyżackim zamku w Malborku powinien znajdować się ukryty skarb. Okazuje się jednak, że wspaniała siedziba mistrzów zakonu nie jest tą kryjówką.

  Rozwiązanie zagadkowego hasła "Tam skarb twój, gdzie serce twoje" kryje w sobie wielką tajemnicę.

  Czy Panu Samochodzikowi i jego przyjaciołom uda się ubiec poważnych konkurentów? Czy rozwiążą zagadkę? Odpowiedzi na te pytania słuchacze Pana Samochodzika i Templariuszy w formacie audiobooka będą mogli poszukać sami.

  Zbigniew Nienacki (1929-1994)

  Prawdziwe nazwisko Zbigniew Tomasz Nowicki. Urodził się 1 stycznia 1929 roku w Łodzi, a zmarł 23 września w 1994 roku w Morągu. Polski pisarz i dziennikarz, syn urzędnika — Jana Nowickiego i nauczycielki — Cecylii z Daneckich. W 1948 roku ukończył naukę w II Liceum Ogólnokształcącym, a następnie rozpoczął studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi, których jednak nie ukończył. Później pracował jako redaktor w „Głosie Robotniczym”, jako kierownik działu reportażu filmowego, kobiecego w tygodniku „Odgłosy”. W roku 1962 został członkiem Związku Literatów Polskich.

  Zadebiutował w wieku 17 lat powieścią dla młodzieży Związek poszukiwaczy skarbów, drukowaną w odcinkach w tygodniku „Przyjaciel”, choć za prawdziwy debiut uważana jest powieść Uroczysko z 1957 roku. Największą popularność przyniósł mu cykl powieści dla młodzieży o Panu Samochodziku — historyku sztuki, pracowniku muzeum i detektywie-amatorze — oraz powieść dla dorosłych Raz w roku w Skiroławkach. Jego książki tłumaczono na wiele języków, a kilka z nich zekranizowano. W roku 1991 pisarza uhonorowano nagrodą za twórczość dla dzieci i młodzieży.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pan Samochodzik i Templariusze

  Pan Samochodzik i Templariusze

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: