Przygody Tomka Sawyera,

Audiobook: Przygody Tomka Sawyera,

 

Mark Twain

 

IRENA KWIATKOWSKA

 

8 godz. 16 min.

 

Małe pudełko DVD

 

fkjolesiejuk

 

Audiobook niedostępny

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przygody Tomka Sawyera,

  Przygody Tomka Sawyera,

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN:
  83-7512-807-4
  format:
  12,5x13,5 cm
  Producent: FK Olesiejuk

  Bystry, przedsiębiorczy urwis, Tomek, mieszka w małym miasteczku nad Missisipi i robi wszystko, żeby się nie nudzić - przez co niejednokrotnie wpada w kłopoty, ale także trafia na ślad pewnej tajemnicy, z którą związana jest ponura zbrodnia i wielki skarb...

  Mark Twain (ur. 30 listopada 1835 w osadzie Florida, Monroe, w stanie Missouri, zm. 21 kwietnia 1910 w Redding, stan Connecticut) — amerykański pisarz szkockiego pochodzenia, którego William Faulkner nazwał „ojcem amerykańskiej literatury”. Twain zasłynął także jako satyryk, humorysta; był wolnomularzem.

  Z powodu śmierci ojca przyszły pisarz już jako dwunastolatek musiał zacząć pracować: najpierw jako chłopiec na posyłki w drukarni, później jako pilot parostatków pływających po Missisipi, poszukiwacz złota i wreszcie reporter. Swoje doświadczenia barwnie opisywał, przykładowo w autobiograficznej powieści „Życie na Missisipi”. Do innych jego znanych dzieł należą: „O sławnej skaczącej żabie z Calaveras”, „Prostaczkowie za granicą”, „Pod gołym niebem”, „Pozłacany wiek”, „Przygody Tomka Sawyera”, „Książę i Żebrak”, „Przygody Hucka Finna”, „Jankes na dworze króla Artura”, „Listy z Ziemi”.


  Opinie

  Napisz opinię

  Przygody Tomka Sawyera,

  Przygody Tomka Sawyera,

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: