Obniżka! Przygody Jonatana

Audiobook: Przygody Jonatana

 

Ken Schoolland

 

Krzysztof Haładus, Richard Bialy

 

6 godz. 52 min.

 

Płyta z książką

 

Aspekt

 

Audiobook niedostępny

27,72 zł

-23%

36,00 zł brutto

27,72 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przygody Jonatana

  Przygody Jonatana

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN: 978-83-922697-1-71
  format: 15 x 21cm
  Producent: Aspekt

  Przygoda, sensacja, dramat, komedia, edukacja w jednej książce i cenie. Dotychczas przełożona na ponad 50 języków i opublikowana w tyluż krajach świata, budzi zainteresowanie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uhonorowana nagrodami na kilku kontynentach.

  Zawiera polską i angielską wersję audio na płycie CD w formacie mp3.

  Jonatan mieszka w małym portowym miasteczku pomagając w sklepiku swoich rodziców. Popołudniami rodzice pozwalają mu wypływać samotnie małą żaglówką na zatokę. Pewnego razu zrywa się gwałtowny sztorm, który porywa łódkę Jonatana w nieznane. Po wielu dniach dryfowania, ocean wyrzuca pokiereszowany jacht chłopca na brzeg dziwnej wyspy o nazwie Korrumpo. Jonatan spotka tu wiele osobliwych postaci, od których dowie się o dziwnych zwyczajach panujących na tej egzotycznej wyspie. Każda rozmowa, każde spotkanie i każdy rozdział, będą zbliżały go do poznania prawdy o istocie wolności osobistej. Dostrzeże też powab płci pięknej. Zobaczy rzeczywistość pozbawioną zasłony, utkanej z pozorów i powierzchownych, tradycyjnych przesądów. Pozna prawdę o życiu, toczącym się na tej odległej, zamorskiej wyspie. Czy tylko zamorskiej i odległej?

  "Bez wątpienia przedstawia w bardzo prosty i przystępny sposób fundamentalne, życiowe zasady. Pełna wyobraźni, niesłychanie pożyteczna książka". (Milton Friedman)

  Opinie

  Napisz opinię

  Przygody Jonatana

  Przygody Jonatana

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: