Kraków

Audiobook: Kraków

 

ZDZISŁAW SZCZOTKOWSKI

 

2 godz. 22 min.

 

Pudełko DVD

 

Papagayo

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kraków

  Kraków

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Papagayo

  Kraków, niegdysiejsza stolica Polski, miejsce koronacji królów, których siedziba znajdowała się na Wawelu. Od początku historia miasta splatała się z historią całego kraju, dzieląc jego przegrane i zwycięstwa. Kraków to nie tylko wielka historia, to również miasto artystów, którzy przez wieki ściągali do miasta. Pod koniec XIX wieku towarzystwa kawiarniane przesiadywały w niezliczonych lokalach mieszczących się w kameralnych wnętrzach kamienic i dyskutowały o czym się dało. To nadało miastu niepowtarzalny klimat, wzbogacając o aurę magicznych miejsc, gdzie można zapomnieć o upływie czasu.
  Audiotravels opowie Ci i zaprowadzi w takie miejsca jak:

  Rynek Wieża Ratuszowa Sukiennice Kościół Mariacki Muzeum Czartoryskich Trasa po Plantach Uniwersytet Jagielloński Trasa muzealna Trasa kościelna Katedra Wawelska Zamek królewski Stradom Kazimierz żydowski Kopiec Kraka Kopiec Wandy Kopiec Kościuszki Kopiec Piłsudskiego Wieliczka
  Łagiewniki
  AudioTravels to pierwszy na rynku polskim i unikalny w skali europejskiej zbiór przewodników turystycznych po miastach Polski i Europy nagrany w wersji dźwiękowej. To profesjonalne kompendium wiedzy o największych miastach, ich historii, zabytkach i atrakcjach turystycznych. Został opracowany przez historyków sztuki i przewodników.

  Opinie

  Napisz opinię

  Kraków

  Kraków

  14 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: