Warszawa

Audiobook: Warszawa

 

ZDZISŁAW SZCZOTKOWSKI

 

2 godz. 44 min.

 

Pudełko DVD

 

Papagayo

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Warszawa

  Warszawa

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Papagayo

  Jak przygoda, to tylko w Warszawie! Dynamicznie zmieniająca się stolica jest blisko dwumilionową metropolią, w której każdy odnajdzie coś dla siebie... Zanim ruszysz zwiedzać, pamiętaj, że Warszawa to miasto pełne kontrastów, tu zabytki sąsiadują z drapaczami chmur, a elegancki, zielony Żoliborz od szemranej Pragi dzieli tylko most. To miasto odrodzone po wojennych zniszczeniach, w którym każdy kamień ma swoją historię.
  Przewodnik opowie Ci i poprowadzi przez:

  Zamek Królewski Katedra Św. Jana Najwęższy dom Nowe Miasto Krakowskie Przedmieście Nowy Świat Dom Partii Aleje Ujazdowskie i Zamek Ujazdowski Ogród i Park Łazienkowski Belweder Wilanów Szemrana Praga Pałac Kultury i Nauki Muzeum Powstania Warszawskiego Królikarnia Ogród Saski Zachęta i Plac Piłsudskiego Pomnik Powstania Warszawskiego, Arsenał, Plac Bankowy, Plac Teatralny Trakt Pamięci Męczeństwa i Walki Żydów
  Puławy i Kazimierz Dolny
   

  AudioTravels to pierwszy na rynku polskim i unikalny w skali europejskiej zbiór przewodników turystycznych po miastach Polski i Europy nagrany w wersji dźwiękowej. To profesjonalne kompendium wiedzy o największych miastach, ich historii, zabytkach i atrakcjach turystycznych. Został opracowany przez historyków sztuki i przewodników.

  Opinie

  Napisz opinię

  Warszawa

  Warszawa

  14 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: