Ateny

Audiobook: Ateny

 

ZDZISŁAW SZCZOTKOWSKI

 

1 godz. 34 min.

 

Pudełko DVD

 

Papagayo

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ateny

  Ateny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Papagayo

  W zestawie znajdują się 2 płyty CD z nagraniami w formacie audio (do odsłuchiwania w odtwarzaczach CD) i pliki MP3 (do przegrania w Twój odtwarzacz plików mp3) oraz wydrukowany mini przewodnik z mapkami opisanych miejsc.
  Przewodnik opowie Ci i poprowadzi przez:

  Partenon Propyleje Erechtejon Światynia Ateny -Nike Apteros Muzeum Akropolu Teatr Dionizosa i Odeon Herodesa Attykusa Aeropag i Pnyks Grecka Agora i muzeum Świątynia Hefajstosa Rzymska Agora, Wieża Wiatrów i Biblioteka Hadriana Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Łuk Hadriana, Pomnik Lizykratesa Muzeum Archeologiczne Cmentarz i Muzeum Keramejkos Ateny Bizantyjskie Dni muzeów: Sztuki Cykladzkiej, Muzeum Benakisa Narodowe Muzeum Historyczne Ateny współczesne

  WYCIECZKI:
  Wyspa Egina Delfy Przylądek Sunion
  Korynt, Mykeny i Epidauros

  AudioTravels to pierwszy na rynku polskim i unikalny w skali europejskiej zbiór przewodników turystycznych po miastach Polski i Europy nagrany w wersji dźwiękowej. To profesjonalne kompendium wiedzy o największych miastach, ich historii, zabytkach i atrakcjach turystycznych. Został opracowany przez historyków sztuki i przewodników.

  Opinie

  Napisz opinię

  Ateny

  Ateny

  14 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: