Mit przedsiębiorczości

Audiobook: Mit przedsiębiorczości

 

Michael E. Gerber

 

Tomasz Boruszczak

 

8 godz. 17 min.

 

Pudełko DVD

 

MT Biznes

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mit przedsiębiorczości

  Mit przedsiębiorczości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7746-915-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: MT Biznes

  Mit przedsiębiorczości to mit, w który wierzy większość ludzi zakładających małe firmy. To tragiczne w skutkach łudzenie się, że jeśli ktoś zna się na pracy technicznej w firmie, może z powodzeniem prowadzić firmę wykonującą tę pracę.

  Ten fenomenalny bestseller rozwiewa powszechny mit o zakładaniu działalności gospodarczej. Michael E. Gerber jest autorem popularnej serii książek biznesowych "E-Myth". W tej książce dzieli się wnioskami płynącymi z wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad dwudziestoma pięcioma tysiącami małych przedsiębiorców. Gerber pokazuje, w jaki sposób błędne, lecz jakże powszechne założenia i wiedza techniczna przeszkadzają w prowadzeniu własnej firmy.

  Autor przeprowadza nas przez wszystkie etapy cyklu życia firmy, od fazy zarodkowej do fazy rozkwitu i dojrzałości: światła w tunelu, które dane jest ujrzeć tylko najlepszym. Pokazuje, jak zastosować bogate doświadczenie sieci franczyzowych w każdym typie działalności (i niekoniecznie rozwijać firmę na zasadzie franczyzy). Co najważniejsze, Gerber uświadamia, czym różni się praca nad własną firmą od pracy we własnej firmie.

  Ta książka pomoże ci rozwijać firmę w sposób produktywny i pewny.

  Opinie

  Napisz opinię

  Mit przedsiębiorczości

  Mit przedsiębiorczości

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: