Promocja dnia

Bajki z sukcesem w tle

Audiobook: Bajki z sukcesem w tle

 

Sławomir Żbikowski

 

Hubert Chłopicki, Robert Grabka

 

2 godz. 37 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Złote Myśli

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

27,00 zł

27,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bajki z sukcesem w tle

  Bajki z sukcesem w tle

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7701-598-8
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Złote Myśli

   

  Przez całe życie, a zwłaszcza w dzieciństwie i w okresie dojrzewania, do naszych mózgów docierają setki, a może nawet tysiące ograniczających przekonań. Już jako dziecko słyszymy: „Nie rozmawiaj z obcymi, obcy są niebezpieczni”, „Nie wychylaj się!”, „Pieniądze nie rosną na drzewach!”, „Nie dasz rady, nawet tego nie próbuj!”, czy zwykłe „Jesteś na to za mały!”. W młodości słyszymy: „Ucz się dobrze, to zdobędziesz dobrą pracę”, „Żeby być bogatym, trzeba pierwszy milion ukraść” itp. Co gorsza, stwierdzenia te najczęściej słyszymy od osób najbliższych naszemu sercu, które traktujemy jak autorytet. Zazwyczaj wypowiadają je nasi rodzice, dziadkowie, opiekunowie, nauczyciele, a czasem nawet nasi przyjaciele.

  Kiedy rodzice wymawiają te słowa, zapewne mają dobre intencje. Zależy im na bezpieczeństwie dziecka, boją się o nie i chcą je chronić. Jednak przy okazji je okaleczają. Każda taka uwaga wdrukowuje się w umysł dziecka, w umysł młodego człowieka i po pewnym czasie staje się przekonaniem. A wiarę w przekonania jest bardzo ciężko przezwyciężyć.

  Audiobook ten jest adresowany do rodziców, którzy chcą już od najmłodszych lat wpajać dzieciom teorie związane z sukcesem, motywacją, pozytywnym myśleniem i odwagą.

  Te inspirujące bajki dla dzieci można odtwarzać swoim pociechom do poduszki, lub jako rodzaj rozrywki w ciągu dnia. Zawarte w opowiadaniach przesłanie dotrze do młodych umysłów naszych pociech i zagnieździ się w nich, aby wkrótce wykiełkować i przynieść niesamowite plony. Opowiadania te mogą być również kierowane do starszych dzieci.

  Mają one charakter uniwersalny i można na nie patrzeć jako na metafory - wówczas mogą być kierowane do dorosłych czytelników. Uważam, że ich wpływ na dorosłego czytelnika może być równie silny jak na dzieci. Charakter tych bajek może przypominać opowiadanie Spencera Johnsona „Kto zabrał mój ser?”, które stało się światowym bestsellerem.

  Opinie

  Napisz opinię

  Bajki z sukcesem w tle

  Bajki z sukcesem w tle

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: