Sonety

Audiobook: Sonety

 

Adam Mickiewicz

 

Andrzej Ferenc

 

45 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Info.Centrum

 

Audiobook niedostępny

18,80 zł

18,80 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sonety

  Sonety

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 2007
  ISBN 978-83-61120-00-1
  format:
  12,5x14 cm
  Wydawnictwo: Info-Centrum

  Sonety” Adama Mickiewicza, autora m.in. „Ballad i romansów”, „Dziadów” „Pana Tadeusza” oraz „Grażyny”, ukazują się w formacie audiobooka, w interpretacji Andrzeja Ferenca.

  Sonety” zawierają następujące utwory:

  Do Laury, Mówię z sobą..., Nieuczona twa postać..., Widzenie się w gaju, Potępi nas świętoszek..., Ranek i wieczór, Do Niemna, Strzelec, Błogosławieństwo, Rezygnacja, Do ***, Pierwszy raz jam niewolnik..., Luba! ja wzdycham..., Dzieńdobry, Dobranoc, Dobrywieczór, Do D.D. - Wizyta, Do wizytujących, Pożegnanie, Ekskuza, Stepy Akermańskie, Cisza morska, Żegluga, Burza, Widok gór ze Stepów Kozłowa, Bakczysaraj, Bakczysaraj w nocy, Grób Potockiej, Mogiły haremu, Bajdary, Ałuszta w dzień, Ałuszta w nocy, Czatyrdah, Pielgrzym, Droga nad przepaścią w Czufut-Kale, Góra Kikineis, Ruiny zamku w Bałakławie, Ajudah

  Adam Mickiewicz (urodzony 24 grudnia 1798 w Zaosiu lub Nowogródku, zmarły 26 listopada 1855 w Konstantynopolu) — polski poeta i publicysta, autor takich dzieł jak „Sonety krymskie”, „Konrad Wallenrod”, „Dziady”, „Pan Tadeusz”, „Księgi narodu polskiego i pielgrzymstwa polskiego”, „Liryków lozańskich” (wydane po śmierci Pisarza). Odegrał ważną rolę w tworzeniu zrębów prądu filozoficzno-historycznego, znanego jako mesjanizm polski. Przez pewien czas związany z mistyczną sektą religijną Andrzeja Towiańskiego.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Sonety

  Sonety

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: