Promocja dnia

 • -40%

  21,54 zł 35,90 zł -40% W magazynie
  Offer ends in:
  Daniel Cole
  ADAM BAUMAN

  21,54 zł 35,90 zł
  Obniżka!
audiobook - Biblia Audio Nowy Testament

Audiobook: Biblia Audio Nowy Testament

 

zespół lektorów

 

23 godz. 0 min.

 

OSORNO

 

179,00 zł

179,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Biblia Audio Nowy Testament

  Biblia Audio Nowy Testament

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2016
  ISBN: 978-83-946122-0-7
  Producent: Osorno

  W 2015 roku rozpoczęliśmy produkcję największego w Polsce i w Europie słuchowiska radiowego Biblia Audio, które zawierać będzie pełny tekst Starego i Nowego Testamentu. Dźwiękowa wersja Pisma Świętego powstaje w oparciu o „Biblię Tysiąclecia wydanie V”. BIBLIA AUDIO - NOWY TESTAMENT to pierwsza część wydawnictwa zawierająca Ewangelie, Dzieje Apostolskie, Listy Apostolskie oraz Apokalipsę św. Jana. W nagraniach udział wzięli m.in.:Krystyna Janda, Jerzy Trela, Małgorzata Kożuchowska, Anna Seniuk, Roman Kłosowski, Anna Polony, Teresa Budzisz – Krzyżanowska, Piotr Polk, Adam Woronowicz, Mariusz Benoit, Miłogost Reczek, Wojciech Malajkat i wielu innych). Do całego materiału powstało pełne udźwiękowienie, dźwiękowe efekty specjalne, a także oryginalna muzyka.

  Niezwykłą radość sprawiły nam nagrania z amatorami. Już na początku powstawania BIBLII AUDIO bardzo chcieliśmy, aby udział społeczeństwa w tym projekcie był możliwie największy. Uznaliśmy, że jeżeli budujemy Cyfrowy Pomnik Kultury Polskiej, to wśród głosów, które nagramy, muszą być także ludzie, którzy na co dzień nie są związani ze sztuką aktorską. I okazało się… że KAŻDA z tych osób fantastycznie wpisała się w nasze działanie, świetnie grając swoją rolę. Jesteśmy przekonani, że będziecie mieli Państwo ogromną trudność w wyłapaniu, w których momentach grają aktorzy profesjonalni, a w których amatorzy.

  Warto tu wspomnieć o najbardziej wzruszającej sesji nagraniowej, jaką odbyliśmy w trakcie realizacji Nowego Testamentu. Udało nam się namówić do nagrania roli niewidzącego Symeona pana Romana Kłosowskiego, wybitnego polskiego aktora, który od kilku lat nie pracuje w zawodzie właśnie z powodu postępującej utraty wzroku.

  Zapraszamy do obejrzenia tej sesji nagraniowej i innych wydarzeń związanych z realizacją projektu na www.bibliaaudio.pl

  Czas trwania 23 h.
  BOX BIBLIA AUDIO NOWY TESTAMENT zawiera 3 płyty CD/format mp3.

  Opinie

  Oceń 
  2018-03-04

  Dlaczego nie za darmo?

  Z tego co wiem, to za darmo można pobrać pliki jako całe księgi, a na płycie jest podział na rozdziały. To bardzo duża różnica, gdy chcemy odnaleźć jakiś konkretny fragment.

  Oceń 
  2017-05-12

  Wyjaśnienie

  Rzeczywiście, wydawnictwo udostępnia nagrania za darmo, ale wyłącznie jako pliki do pobrania. My natomiast sprzedajemy zestaw pięknie wydanych płyt z nagraniami, które mogą być świetnym prezentem np. na komunię.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2017-03-15

  Uwaga Ludzie

  Ze strony wydawnictwa można pobrać ten audiobook za darmo..

  Jak Wam nie wstyd sprzedawać coś, co oficjalnie można pobrać bezpłatnie.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Biblia Audio Nowy Testament

  Biblia Audio Nowy Testament

  10 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: