Filtr formatów:
CD audio
MP3 CD
MP3 download
Filtr treści:
adaptacja
brak informacji
pełna
skrócona
wykład
Strona główna » HISTORIA » Wojciech Sumliński, Z MOCY BEZPRAWIA, 1CD - MP3

Wybierz kategorię

KONTAKT
KONTAKT
oraz
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

tel. 22 736 61 27
kom. 781 776 894

w godz: 9.00-16.00


Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, na który będziemy przesyłać informacje o nowościach i promocjach.

Usuń

Promocje

 

Audiobook: Wojciech Sumliński, Z MOCY BEZPRAWIA, 1CD - MP3


Czyta: Jerzy Zelnik
Czas nagrania: 10 godz.
Opakowanie: Pudełko DVD

rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-631-5403-5
format: 20 x 13 cm
Producent: Słowodaje Studio

Z mocy bezprawia”, książka Wojciecha Smulińskiego, polskiego dziennikarza, który współpracował między innymi z „Życiem”, „Gazetą polską” i „Wprost”, autora wielu reportaży i programów w TVP — przykładowo „Oblicza prawdy” czy „30 minut” — ukazuje się właśnie w postaci audiobooka w interpretacji Jerzego Zielnika.

W „Z mocy bezprawia” autor opisuje swoją własną historię. 13 maja 2008 Roku Wojciech Sumliński został zatrzymany przez ABW pod zarzutem oferowania oficerowi WSI pozytywnej weryfikacji. Gdy dowiedział się, że zostanie aresztowany, próbował popełnić samobójstwo. Murem stanęli za nim koledzy dziennikarze, którzy stali się mimowolnymi bohaterami „afery podsłuchowej”, na znak protestu powstał także profil "Uwolnić dziennikarza!" na portalu społecznościowym nasza-klasa.pl oraz serwis informacyjno-społeczościowy "Odstrzelić Dziennikarza" na portalu facebook.

Do przesłuchania audiobooka zachęca Rafał A. Ziemkiewicz: „Ten audiobook to po prostu dynamit! Jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych opowiada nam głosem świetnego aktora o ukrytych mechanizmach władzy. Cena, jaką za zdobycie tej wiedzy zapłacił Sumliński, nie pozwala w jego relację wątpić".

 

 

Wybierz format:
29.99 PLN
Cena brutto
29.99 PLN


Dostępność:
wysyłamy w ciągu: 24 godz

Ci, którzy kupili tego audiobooka, kupili również:

 Pokaż recenzje 
  
Inne produkty z tej samej kategorii
Autor: Kuba Ocena: Data dodania: 2015-02-04
Genialna i przerażająca!!! Lektura obowiązkowa dla każdego kto ma na tyle otwarty umysł, żeby na chwilę chociaż zrezygnować ze światopoglądu jaki wmuszają nam media. Mam tylko jedną uwagę do tej książki. W mojej wersji, Zelnik nazwisko Leszka T. czyta Tobisz zamiast Tobiasz. To błąd edycyjny?
Autor: SENK Ocena: Data dodania: 2014-04-20
Świetna.Treść potwierdza tylko moją wiedzę.
Autor: kob33 Ocena: Data dodania: 2013-05-09
myślałem o dobrym dziennikarstwie śledczym , a tu tani sentymentalizm , banalne psychologiczne wynurzenia , teologiczne wykłady ..... kreowana atmosfera śmiertelnego zagrożenia i doniosłej roli bohatera w odkrywaniu prawdy
Autor: Seba Ocena: Data dodania: 2012-04-23
Tego się absolutnie nie spodziewałem. Słucham jej wszędzie, na rowerze, w samochodzie, przed snem... Niezwykła, prawdziwa(!!!) historia, gotowy materiał na świetny film.
Dodaj recenzję

   Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O sklepie  |  Poradnik  |  Regulamin  |  Nasza wysylka  |  Reklamacje i zwroty  |  Kontakt  |  Pomoc  |  FastDeal Pomoc   
Copyright © 2011 Ateria Sp. z o.o. | oprogramowanie
| Modyfikacje Sklepy internetowe E-VENDOR
książki audio, książki na mp3, audiobook, audiobooks, książki do słuchania, książki na CD, książki na płytach, książki mówione, książki na kasetach