Audiobooki na Dzień Matki

Filtr formatów:
CD audio
MP3 CD
MP3 download
Filtr treści:
adaptacja
brak informacji
pełna
skrócona
wykład
Strona główna » LITERATURA POLSKA » Współczesna literatura polska » Mieczysław Jastrun, PAMIĘĆ I MILCZENIE, 2CD - MP3

Wybierz kategorię

KONTAKT
Szybki kontakt:
oraz zamówienia telefoniczne
(32) 785 02 20 lub 781 776 894
w godz: 9-16
Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, na który będziemy przesyłać informacje o nowościach i promocjach.

Usuń

Promocje

Mark Ox, NIE TYLKO TITANIC, 1CD
Cena brutto: 17.90 PLN
rabat: 10%

Jacek Piekara, ŁOWCY DUSZ, 1CD - MP3
Cena brutto: 31.41 PLN
rabat: 10%

Władysław Reymont, ZIEMIA OBIECANA, 1CD - MP3
Cena brutto: 26.10 PLN
rabat: 10%

Mingmei Yip, PŁATKI Z NIEBA, 1CD - MP3
Cena brutto: 26.91 PLN
rabat: 10%


 

Audiobook: Mieczysław Jastrun, PAMIĘĆ I MILCZENIE, 2CD - MP3


Czyta: Paweł Kutny
Czas nagrania: 17 godz.12 min
Treść: pełna
Opakowanie: Małe pudełko DVD

Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7699-128-3
format: 14 x 12,5 cm
Producent: MTJ

 

Rękopisy Mieczysława Jastruna, w których autor w sposób niezwykle barwny i poetycki, co fotograficzny, opisuje w kilku częściach swoje losy. Dzieciństwo, spędzone z rodzicami w Małopolsce ( Galicji ), wybuch I Wojny Światowej i ucieczkę z ukochanych miejsc. Widzimy jego młodość spędzoną w Tarnowie i Krakowie, kontaktyz pismem "Skamander" i "Zwrotnica", pierwszą posadę w szkole w Kolbuszowej. Poznajemy dorosłego Jastruna, pisarza, nauczyciela w Brześciu, a potem w gimnazjum w Łodzi. Dzięki niemu zawieramy znajomość z Julianem Przybosiem, Brunonem Schulzem i innymi poetami. Widzimy wybuch II Wojny Światowej, jego ucieczkę do Lwowa, potem po Roku powrót do Warszawy, tajne nauczanie, pisanie wierszy. Ksiązka zawiera również pełny życiorys artysty jego pióra oraz dziennik z podróży z żona Mieczysławą, synem Tomaszem i synową Ewą do miejsc swojego dzieciństwa.

Wybierz format:
24.90 PLN
Cena brutto
24.90 PLN


Dostępność:
wysyłamy w ciągu: 24 godz

Ci, którzy kupili tego audiobooka, kupili również:

 Pokaż recenzje 
  
Inne produkty z tej samej kategorii
Autor: Agatha Ocena: Data dodania: 2011-12-12
Pamiętnik interesujący, ale narrator - Paweł Kutny - naprawdę męczący. Wydawca zresztą też sie nie popisał: na odtwarzaczu w trakcie słuchania, przynajmniej pierwszej płytki, drugiej jeszcze nie słuchałam, wuświetla się jako nazwisko czytającego - Jacek Telus (?!)
Dodaj recenzję

   Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O sklepie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Pomoc  |  FastDeal Pomoc   
Copyright © 2011 Ateria Sp. z o.o. | oprogramowanie
| Modyfikacje Sklepy internetowe E-VENDOR
książki audio, książki na mp3, audiobook, audiobooks, książki do słuchania, książki na CD, książki na płytach, książki mówione, książki na kasetach