Filtr formatów:
CD audio
MP3 CD
MP3 download
Filtr treści:
adaptacja
brak informacji
pełna
skrócona
wykład
Strona główna » RELIGIA » św. Faustyna Kowalska, DZIENNICZEK, 3CD

Wybierz kategorię

KONTAKT
KONTAKT
oraz
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

tel. 22 736 61 27
kom. 781 776 894

w godz: 9.00-16.00


Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, na który będziemy przesyłać informacje o nowościach i promocjach.

Usuń

Promocje

 

Audiobook: św. Faustyna Kowalska, DZIENNICZEK, 3CD


rok wydania: 2011
ISBN
978-83-925354-1-6
format: 16,7 x 13,9 cm
Producent: Fundacja Divine Mercy


Dzienniczek Św. Siostry Faustyny Kowalskiej ukazuje się w postaci książki mówionej. Audiobook czytają Anna Majewska-Owczarek i Rafał Porzeziński, a muzyką opatrzył Leonard Jakubowski.

Drogi słuchaczu, z radością oddajemy w Twoje ręce dzieło św. Siostry Faustyny, jej słynny Dzienniczek, który przemawia w tej publikacji współczesnym językiem w formie nagrania dźwiękowego. Nowe czasy wymagają użycia nowych środków przekazu i komunikacji społecznej. Przeżycia duchowe św. Siostry Faustyny zapisane Dzienniczku są niezwykłą wskazówką, jaką zostawił nam Pan Jezus na drodze życia wewnętrznego. Orędzie o miłosiernej miłości Boga do każdego człowieka jest wielkim darem dla współczesnego świata, bo — jak powiedział Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Ojczyzny — „w miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście”. Tego właśnie doświadczamy, wcielając w życie słowa, jakie przekazał Pan Jezus św. Siostrze Faustynie. I tego doświadczenia przy słuchaniu Dzienniczka, wydanego w formie audiobooka, w imieniu jego twórców, wszystkim życzę.

Maciej Zając

Dzienniczek należy do pereł literatury mistycznej. Święta Siostra Faustyna Kowalska ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia pisała go w Wilnie i Krakowie w latach 1934-1938 na wyraźne polecenie Pana Jezusa i spowiedników: ks. Michała Sopoćki i o. Józefa Andrasza SJ. Opisała w nim swoje niezwykle głębokie życie duchowe, sięgające samych szczytów zjednoczenia z Bogiem w zaślubinach mistycznych, głębie poznania tajemnicy miłosierdzia Bożego, a nade wszystko orędzie o miłości miłosiernej Boga do człowieka, które miała przekazać Kościołowi i światu. Jest to więc dzieło wyjątkowe, „Ewangelia miłosierdzia pisana w perspektywie XX wieku” — jak o nim powiedział Ojciec Święty Jan Paweł II. Dzienniczek tłumaczony jest na wiele języków świata, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo pisany jest dla pociechy i pokrzepienia wielu dusz — powiedział Jezus. Po raz pierwszy w języku polskim wychodzi w formie audiobooka, by także w tej postaci do ludzkich serc docierała miłosierna miłość Boga, rodząc i rozwijając zaufanie do Niego i pragnienie przemienienia swego życia w duchu miłosierdzia.

                                                                                                                                                                                                      s. M. Elżbieta Siepak ZMBM

 
Wybierz format:
39.99 PLN
Cena brutto
39.99 PLN


Dostępność:
Produkt chwilowo niedostępny

Ci, którzy kupili tego audiobooka, kupili również:

 Pokaż recenzje 
  
Inne produkty z tej samej kategorii

Nikt jeszcze nie dodał opinii na temat tego produktu. Jeśli uważasz, że audiobook Dzienniczek jest dobrą pozycją, podziel się swoją oceną. Również jeśli Twoim zdaniem ten produkt jest kiepski napisz o tym. Pomożesz w ten sposób innym osobom w podjęciu decyzji o jego ewentualnym zakupie. Dziękujemy !
Dodaj recenzję

   Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O sklepie  |  Poradnik  |  Regulamin  |  Nasza wysylka  |  Reklamacje i zwroty  |  Kontakt  |  Pomoc  |  FastDeal Pomoc   
Copyright © 2011 Ateria Sp. z o.o. | oprogramowanie
| Modyfikacje Sklepy internetowe E-VENDOR
książki audio, książki na mp3, audiobook, audiobooks, książki do słuchania, książki na CD, książki na płytach, książki mówione, książki na kasetach