Podróż po miłość. Maria

Audiobook: Podróż po miłość. Maria

 

Dorota Ponińska

 

Dorota Ponińska

 

12 godz. 40 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

27,95 zł

27,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróż po miłość. Maria

  Podróż po miłość. Maria

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-535-9
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Emilia wiedzie bezpieczne życie u boku tureckiego męża, dopóki napięte stosunki pomiędzy imperium osmańskim a Rosją nie doprowadzą do wybuchu wojny krymskiej. To burzy spokój rodziny. Zakir postanawia bowiem przyłączyć się do walk, a żona podąża za nim, choć oznacza to rozstanie z ukochanym synem.
  Jak potoczą się dalsze losy Emilii? Czy jej dorastająca w Rosji córka Maria pozna prawdę o swoich tureckich korzeniach oraz starszego brata? Czy dorosły już Kemal wybaczy matce, że go porzuciła jako dziecko, wybierając swobodne życie poza haremem?
  Dorota Ponińska umieszcza swoje bohaterki w wielonarodowościowym środowisku pośród przepięknego krajobrazu Półwyspu Krymskiego, którego uroda stanowi inspirację dla poetów i malarzy. Zabierze odbiorcę także do Petersburga, Paryża i Stambułu. Przy okazji przedstawi sylwetkę Iwana Ajwazowskiego, wybitnego malarza marynisty z końca XIX wieku, oraz innych twórców jego pokolenia.

  Każda dobra powieść, nawet „realistyczna”, jest baśnią.
  “Podróż po miłość” jest tego znakomitym przykładem. To niesamowita baśń. Olśniewająca, tajemnicza, przyprawiająca o dreszcz.
  Ale też mówiąca o tym, co ważne dla każdego: o miłości, sztuce, trudnych wyborach i skomplikowanych relacjach. Maria, tom drugi cyklu, potwierdza klasę Doroty Ponińskiej i każe z niecierpliwością wypatrywać jej następnej książki.
  Jakub Winiarski, pisarz, nauczyciel pisania

  Opinie

  Napisz opinię

  Podróż po miłość. Maria

  Podróż po miłość. Maria

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: