Podróż po miłość. Emilia

Audiobook: Podróż po miłość. Emilia

 

Dorota Ponińska

 

Dorota Ponińska / Sławomir Holland

 

10 godz. 57 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

27,95 zł

27,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróż po miłość. Emilia

  Podróż po miłość. Emilia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-511-3
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Emilia znalazła bezpieczne schronienie za murami klasztoru. Niespodziewanie w jej poukładanym świecie pojawia się Tatar Selim, którego wizyta burzy spokój dziewczyny. Mężczyzna przynosi wiadomość, że zaginiony ojciec Emilii, uczestnik powstania listopadowego wcielony do carskiego wojska, żyje, lecz znajduje się w tureckiej niewoli. Muszą natychmiast wyruszyć, by go wykupić…
  W podróży nastąpi jednak dramatyczny zwrot… Czy tajemniczy wojownik Zakir, arogancki, lecz pociągający wielbiciel poezji, to ktoś, komu młoda kobieta może zaufać? Czy w dalekim kraju, pośród obcej kultury i obyczajów, Emilia zdoła odnaleźć szczęście i miłość?

  Powieść przybliża polskim odbiorcom fascynujący świat Bliskiego Wschodu – w tym codzienność haremów i przepych stambulskich posiadłości. W prowadzonym równolegle wątku autorka przedstawia sylwetkę Rumiego, perskiego poety z XIII wieku. Czy losy mistyka i zagubionej dziewczyny mogą mieć coś wspólnego?


  „Podróż po miłość” Doroty Ponińskiej zadziwia rozmachem i oczarowuje bogactwem szczegółów. Tajemnicza kultura Orientu, historia Europy, bohaterowie, których przygody, nieszczęścia i tajemnice Ponińska umiejętnie dawkuje – wszystko to składa się na niezwykle udany debiut, o którym powinno być głośno.
  Jakub Winiarski, pisarz, nauczyciel pisania

  Opinie

  Napisz opinię

  Podróż po miłość. Emilia

  Podróż po miłość. Emilia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: