Saga. Część piąta. Czas darowany nam

Audiobook: Saga. Część piąta. Czas darowany nam

 

Barbara Rybałtowska

 

Barbara Rybałtowska

 

13 godz. 2 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,95 zł

24,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Saga. Część piąta. Czas darowany nam

  Saga. Część piąta. Czas darowany nam

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2015
  ISBN: 978-83-7927-423-9
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: StoryBox

   Napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX wieku. Wbrew pułapkom losu tworzą kochającą rodzine, patrzą na świat z radością życia. Od pierwszych stron książki wciągają nas w swój świat.

  Saga, cz V - „Życie, jakie by nie było, zawsze jest silniejsze od śmierci” – te słowa Zofii stają się myślą przewodnią dalszych losów Kasi. Czeka ją praca, podróże, wzloty, upadki, wypadki, a także nowe spotkania i uśmiechy losu. Pełen trudnych momentów dla Polski rok 1968 w sferze osobistej daje się bohaterkom we znaki. W lata 70. Kasia wchodzi z nadzieją, ale jak to się skończy dowiemy się z tomu następnego, pod takim właśnie tytułem.


  "Jest to wspaniale napisany utwór. Wprost gotowy scenariusz filmowy, pełen cudownych charakterów i sytuacji chwytających za gardło. Rewelacja!!! Aromat książki, jej niezwykła pasja, koloryt, emocje, wiarygodność są mi bliskie i wywołują olbrzymie doznania."
  Jerzy Antczak

  "Ważne są książki takie jak ta, bardzo ważne dla naszej polskiej psychiki. Przyznam się, że czytałem tę kipiącą energią życia i świetnie napisaną książkę też jako odtrutkę na typowe dla polskiego obywatela poczucie przysmucenia, niedostrzegania, jak wiele na lepsze się zmieniło.
  Ernest Bryll

  Opinie

  Napisz opinię

  Saga. Część piąta. Czas darowany nam

  Saga. Część piąta. Czas darowany nam

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: