Którędy do Eldorado

Audiobook: Którędy do Eldorado

 

Marta Tomaszewska

 

BEATA ŁUCZAK

 

7 godz. 40 min.

 

Pudełko DVD

 

Lissner Studio

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Którędy do Eldorado

  Którędy do Eldorado

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83627-97-868
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio


  Którędy do Eldorado”, audiobook, którego lektorem jest Beata Łuczak, to jedna z wielu popularnych książek Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  "Którędy do Eldorado" to wspaniała książka dla młodzieży, książka o przygodzie, przyjaźni i pierwszej miłości. Głównym bohaterem jest Piotr, poważny 14-letni harcerz. Piotr ma wspaniałe rodzeństwo: młodszego, postrzelonego brata Muńka i rezolutną siostrę Iwonkę. W związku z nową pracą ojca, pieszczotliwie zwanego przez wszystkich domowników Tatkusem, rodzina przeprowadza się z Warszawy do podrze-szowskiego Czernina. Tam właśnie rozpoczyna się prawdziwa przygoda naszych bohaterów.

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki Podróż do Krainy Om uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Którędy do Eldorado

  Którędy do Eldorado

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: