Promocja dnia

Woalki

Audiobook: Woalki

 

Krystyna Siesicka

 

MARTA KLUBOWICZ

 

5 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Akapit Press

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

21,90 zł

21,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Woalki

  Woalki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  rok wydania: 2010
  ISBN: 978-
  83-62199-11-2
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Akapit Press

  Woalki”, książka, która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Marty Klubowicz, jest jedną z wielu pozycji Krystyny Siesickiej autorki takich utworów dla młodzieży jak „Zapałka na zakręcie”, „Przez dziurkę od klucza”, „Jezioro osobliwości”, „Czas Abrahama”, „Urszula”, „Zapach rumianku”, „Fotoplastykon”, „Piosenka koguta”, „Pejzaż sentymentalny”.

  W „Woalkach” słuchacze audiobooka poznają historię Pauliny i Marysieńki, które w domu znanego malarza Joachima Morsa zaglądają do dawno nie otwieranej szuflady, pachnącej werbeną. Tamara ozdabia swój mały, słomkowy kapelusz starą woalką. Klimat minionych lat spotyka się w tej rodzinnej opowieści ze znajomą nam codziennością.

  Stanowiąca drugą część serii książka Woalki jest osobną opowieścią – pojawia się w niej nowa rodzina, nowe historie. Narratorka czternastoletnia Paulina spędza wakacje u swojego dziadka znanego malarza Joachima. Audiobook porusza wiele kwestii, między innymi:  pierwszą miłość,  pogodzenie się ze śmiercią rodzica, akceptacja zmieniającej się rzeczywistości…

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Woalki

  Woalki

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: