Samotne wyspy i storczyk

Audiobook: Samotne wyspy i storczyk

 

Anna Onichimowska

 

Anna Komorowska

 

4 godz. 15 min.

 

Biblioteka Akustyczna

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Samotne wyspy i storczyk

  Samotne wyspy i storczyk

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-7414-454-4
  format: 13,7 x 18,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Samotne wyspy i storczyk”, które w formacie audiobooka ukazują się w interpretacji Anny Komorowskiej, są jednym z wielu utworów Anny Onichimowskiej, autorki książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, mającej na swoim koncie takie pozycje jak „Aleksander”, „Będę dzielna”, „Bliscy nieznajomi”, „Daleki rejs”, „Daleko czy blisko”, „Demony na smyczy”, „Dobry potwór nie jest zły”, „Duch starej kamienicy”, „Dzieci zorzy polarnej”, „Dzień czekolady”, „Dziesięć stron świata”.

  Słuchacze „Samotnych wysp i storczyka” poznają osiemnastoletniego Maćka, któremu trudno jest samemu podejmować właściwe  życiowe decyzje. Musi jednak na coś się zdecydować. Zdaje zatem na Akademię Sztuk Pięknych, ale przede wszystkim  próbuje oswoić się z nowa sytuacją w domu. Jego rodzice rozstali się, a mama spodziewa się kolejnego dziecka. Czy spełni się jego wielkie marzenie i zostanie w przyszłości malarzem? Maciek jest zagubiony, ale na szczęście ma przyjaciół, którzy go wspierają. Jest też zakochany – po raz pierwszy w życiu…

  Pierwsza część trylogii dla młodzieży opowiadającej o losach trójki przyjaciół - Maćka, Grubego i Ewy. Wsłuchaj się w ich przygody i dowiedz, jak radzą sobie wkraczając w dorosłe życie.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Samotne wyspy i storczyk

  Samotne wyspy i storczyk

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: