Energia! Żyj pełnią życia

Audiobook: Energia! Żyj pełnią życia

 

Brendon Burchard

 

11 godz. 47 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

MT Biznes

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

44,90 zł

44,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Energia! Żyj pełnią życia

  Energia! Żyj pełnią życia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7746-626-1
  format: 13,5 x 18 cm
  Producent: MT Biznes

  Żyj pełnią życia! OD TEJ CHWILI.

  Pewnej wyjątkowo ciemnej i parnej karaibskiej nocy Brendon Burchard stał okrwawiony na pokiereszowanej masce swojego rozbitego samochodu. Właśnie wtedy zrozumiał, że, jak każdy z nas, jest zwykłym śmiertelnikiem, i że pod koniec życia każdy człowiek będzie poszukiwał odpowiedzi na kilka podstawowych pytań: "Czy żyłem naprawdę? Czy kochałem i dawałem siebie innym? Czy dokonałem w życiu czegoś ważnego i istotnego?"

   Od tamtej pamiętnej nocy Brendon zaczął żyć pełnią naenergetyzowanego życia, jednocześnie pomagając milionom ludzi na całym świecie w tym, by dokonując transformacji swojego dotychczasowego życia, zaczęli oni czerpać z niego większą radość, satysfakcję i spełnienie.

  Energia emocjonalna świata zaczyna dramatycznie spadać. Coraz bardziej zestresowani, zagubieni i zdezorientowani ludzie pragną od życia czegoś więcej. Pomimo faktu, że większość z nas dysponuje tym, co "konieczne" do tego, żeby być szczęśliwym, rzadko kiedy jesteśmy w pełni zadowoleni z życia i usatysfakcjonowani, i mamy dręczące poczucie, że zasługujemy na coś znacznie więcej. Jak temu zaradzić?

   W tej energetyzującej książce Burchard uświadamia nam, że jedynym sposobem znaczącej poprawy jakości twojego życia jest nauczenie się tego, w jaki sposób aktywować każdy z 10 podstawowych popędów, które charakteryzują każdą jednostkę ludzką:

  - pragnienie większej kontroli,

  - kompetencji,

  - kongruentności,

  - troski,

  - łączności,

  - zmiany,

  - wyzwań,

  - kreatywnego wyrazu,

  - współudziału

  - i świadomości.

  Owe popędy wpływają na kształt wszystkiego, o czym myślisz, co czujesz i co robisz w życiu, dlatego zrozumienie ich istoty i panowanie nad nimi ma kluczowe znaczenie do osiągnięcia sukcesu i szczęścia. Strategiczne aktywowanie owych popędów w życiu codziennym to najszybsza droga ku temu, by żyć pełnią naenergetyzowanego życia.

  Opanowanie naszych ludzkich popędów i sterowanie nimi nie jest łatwe; gdyby tak było, na całym świecie pośród ludzi nie panowałby tak wielki niepokój i nerwowość. Dlatego właśnie Brendon opracował koncepcję tego, co nazywa on prawdziwymi "aktywatorami" ludzkiego doświadczenia - serię prostych, lecz niezwykle skutecznych działań, które mogą doprowadzić do radykalnego zwiększenia twojego poziomu energii, a tym samym dać ci poczucie satysfakcji i spełnienia we wszystkich dziedzinach życia. Dzięki temu osiągniemy w końcu cel, do którego wszyscy dążymy: będziemy mogli żyć pełnią życia!

  BRENDON BURCHARD jest założycielem High Performance Academy, autorem książki The Millionaire Messenger, która była numerem 1 na listach bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today", a także książki Life''s Golden Ticket. Należy do grona najbardziej znanych trenerów motywacyjnych i rozwoju osobistego na świecie. Jego słynne sesje szkoleniowe oraz kursy wideo inspirują miliony ludzi do odnajdywania w sobie nowego ładunku energetycznego, dokonywania pozytywnych zmian w życiu oraz dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.

  Odwiedź stronę internetową Brendona Burcharda, na której uzyskasz wolny dostęp do wielu z opracowanych przez niego materiałów treningowych.

  Opinie

  Napisz opinię

  Energia! Żyj pełnią życia

  Energia! Żyj pełnią życia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: