Promocja dnia

  • -45%

    16,45 zł 29,90 zł -45% W magazynie
    Offer ends in:
    Christina Lauren
    Magda Karel

    Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA, ma tylko jeden problem: swojego szefa, Bennetta Ryana. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć. Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że...

    16,45 zł 29,90 zł
    Obniżka!
Czas kobiet

Audiobook: Czas kobiet

 

Iwona Majewska Opiełka

 

ANITA SAJNÓG

 

13 godz. 9 min.

 

Pudełko DVD

 

Aleksandria

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

35,00 zł

35,00 zł za szt

  • Wyślij do znajomego

    Wyślij do znajomego

    Czas kobiet

    Czas kobiet

    Odbiorca: :

    * Pola wymagane

      lub  Anuluj

  • rok wydania: 2009
    ISBN:
    978-83-60313-32-9
    format: 19 x 13,5cm
    Producent: ALEKSANDRIA

    W zamyśle autorki książka jest „dziennikiem wspólnej podróży do kobiecości”. I jest to fascynująca podróż. Prowadzone przez takie drogowskazy jak intuicja, samoakceptacja czy inteligencja emocjonalna wspólnie z autorką pokonujemy meandry feminizmu, macierzyństwa czy kariery, wchodzimy w ślepe zaułki niespełnionych oczekiwań czy poczucia winy i uczymy się, jak powrócić na właściwe ścieżki. Na drodze do odnalezienia siebie samej uczymy się interpretować dwuznaczne drogowskazy i unikać niepotrzebnych przystanków. Odniesienia do literatury, sylwetki fascynujących kobiet oraz nawiązania do sposobu rozumienia idei kobiety w różnych kulturach uświadamiają nam, że „nigdy dotąd nie byłyśmy światu bardziej potrzebne, nie było też jeszcze lepszego momentu, byśmy mogły pokazać, na co nas stać”.
    Ta książka to pochwała kobiecości, absolutny niezbędnik dla spadkobierczyń Ewy pragnących żyć pełnią świadomej kobiecości w zgodzie z własną naturą.

    Opinie

    Napisz opinię

    Czas kobiet

    Czas kobiet

    30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: