Wywieranie wpływu na ludzi

Audiobook: Wywieranie wpływu na ludzi

 

Robert B. Cialdini

 

Andrzej Śledź

 

8 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

GWP

 

Audiobook niedostępny

99,99 zł

99,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wywieranie wpływu na ludzi

  Wywieranie wpływu na ludzi

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 83-7489-319-0
  format:
  13,5x19 cm
  Producent: GPW


  Książka audio skierowana jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływem na innych: do dziennikarzy, psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i ekonomistów, nauczycieli i wychowawców, polityków i specjalistów zajmujących się rozwiązywaniem konfliktów, iinymi słowy - do wszystkich osób, dla których umiejętność wpływania na innych jest elementem zawodowego kunsztu.. Publikacja ta udziela odpowiedzi na pytania:

  Jak nakłonić innego człowieka do zmiany sposobu postępowania?- Zachęcić do podjęcia lub zmiany decyzji?- Jak dokonać tego, by zmiany takiej zapragnął? Jak obronić się przed wpływem innych na nasze decyzje?
  Jak uniknąć sytuacji, w których dopiero po czasie orientujemy się, że oto ktoś (znowu) naciągnął nas na coś, na co wcale nie mamy ochoty?

  Robert Cialdini jest światowej sławy naukowcem, profesorem psychologii społecznej. Obecnie wykłada psychologię i marketing na Arizona State University. Piastuje stanowisko prezesa Society of Personality and Social Psychology. Jest laureatem wielu nagród: nagrody za osiągnięcia naukowe, przyznawanej przez Society for Consumer Psychology, Nagrody Donalda T. Campbella za wybitny wkład w psychologię społeczną oraz Nagrody Peitho za osiągnięcia w badaniach zjawiska wpływu społecznego.


  Opinie

  Napisz opinię

  Wywieranie wpływu na ludzi

  Wywieranie wpływu na ludzi

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: