Moje Indie. Przygoda nie pyta o adres

Audiobook: Moje Indie. Przygoda nie pyta o adres

 

Jarosław Kret

 

Jarosław Kret

 

6 godz. 52 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świat Książki

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Moje Indie. Przygoda nie pyta o adres

  Moje Indie. Przygoda nie pyta o adres

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-247-2521-2
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Świat Książki

   

  Moje Indie są opisem podróży, jaką odbył Jarosław Kret, popularny polski dziennikarz ,fotoreporter,  były prezenter Teleexpressu, z wykształcenia zaś egiptolog. W latach 1987/1988 przebywał na stypendium na Uniwersytecie Kairskim w Kairze. Poza egiptologią w Instytucie Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego, studiował również kulturoznawstwo w Podyplomowym Studium Stosunków Międzykulturowych. Często łączy zainteresowania podróżnicze i dziennikarskie — wszedł do pierwszego składu polskiego magazynu National Geographic, a od jesieni 2009 roku prowadzi autorski program Planeta według Kreta, w którym zdaje relacje ze swoich licznych podróży.

  W książce Moje Indie — której w formacie audiobooka lektorem jest sam autor  i która została dodatkowo rozszerzona o video-wywiad z nim — Kret, opisując Indie, łączy swoją teorię z doświadczeniem praktycznym. Sam o swojej wyprawie i powieści mówi tak:

  Do Indii trafiłem przez przypadek. Pojechałem na 5 dni, zostałem 5 lat. Mieszkałem w indyjskiej rodzinie, razem z nią znosiłem upał, świętowałem, dyskutowałem o polityce, sztuce, poznawałem także kulturę i zwyczaje. Żyłem troskami, problemami i radościami mieszkańców tego kraju. To właśnie o tym jest ta książka.  Zapraszam do moich Indii.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Moje Indie. Przygoda nie pyta o adres

  Moje Indie. Przygoda nie pyta o adres

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: