Pasja życia

Audiobook: Pasja życia

 

Jacek Pałkiewicz

 

MIROSŁAW UTTA

 

18 godz. 50 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pasja życia

  Pasja życia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-44-0

  format: C Shell
  Producent: StoryBox

  "Pasja życia" to "zbiór opowieści o mocnych, męskich przygodach". Jacek Pałkiewicz napisał nadzwyczajną książkę o nieodpartej ciekawości świata i ludzi, chęci konfrontacji z niewiadomym i poznawania nowych ziem. Autor z pasją opowiada o samotnej wyprawie szalupą przez Altantyk, wędrówce przez śniegi Kanady, piaski Sahary oraz odkryciu prawdziwych źródeł Amazonki.

  Jacek Pałkiewicz (ur. 2 czerwca 1942 w Immensen, Niemcy) – polski podróżnik, reporter, eksplorator, członek rzeczywisty brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego, autor takich publikacji jak między innymi: „Amazonka. Zagadka źródła królowej rzek”, „Eksploracja”, „Sztuka podróżowania”, „Terra Incognita: Wyprawa do źródła Amazonki”, „Po bezdrożach świata”, „Survival: Sztuka przetrwania”.
  Urodził się w niemieckim obozie pracy. Pierwsze podróże odbywał jako oficer na statkach taniej bandery panamskiej. Później, w 1973 roku pracował jako inspektor kopalni diamentów w Sierra Leone i kopalni złota w Ghanie. Karierę dziennikarską rozpoczyna w Mediolanie, w późniejszych latach współpracuje z „Newsweek Polska”, „Rzeczpospolitą” i „Uważam Rze”.
  W swoim podróżniczym życiu podejmował się takich wyzwań jak m.in. 20-dniowa piesza wędrówka po Saharze, samotne przepłynięcie Atlantyku łodzią ratunkową w 44 dni, przejazd na słoniach przez dżunglę wietnamską.

  Twórca survivalu w Europie. Uczył sztuki przetrwania kosmonautów rosyjskich, żołnierzy Gromu i oddziałów NATO. 

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pasja życia

  Pasja życia

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: