Go-Givers. Rozdawcy sprzedają więcej

Audiobook: Go-Givers. Rozdawcy sprzedają więcej

 

Bob Burg, John David Mann

 

JANUSZ GERMAN

 

4 godz. 22 min.

 

Pudełko DVD

 

MT Biznes

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Go-Givers. Rozdawcy sprzedają więcej

  Go-Givers. Rozdawcy sprzedają więcej

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  ISBN: 978-83-7746-462-5
  format: 13,5x19
  Producent: MT Biznes

  Do rozdawców doskonałe wyniki przychodzą same...
  Swoim bestsellerem Bob Burg i John David Mann podbili świat biznesu, udowadniając, że dawanie jest najskuteczniejszą, dającą największe spełnienie ścieżką wiodącą do sukcesu.
  Opisana przez nich prosta i wymowna historia stała się inspiracją dla setek tysięcy czytelników na całym świecie. Byli wśród nich i tacy, którzy zastanawiali się, jak płynące z niej nauki można zastosować w rozwiązywaniu trudnych, codziennych wyzwań stojących przed prawdziwą firmą.
  W Go-givers: Rozdawcy sprzedają więcej Burg i Mann odpowiadają na to pytanie, przedstawiając praktyczny przewodnik, który może stanowić podstawę skutecznej i wydajnej sprzedaży.
  Dla większości z nas sprzedawanie polega na przekonywaniu potencjalnych klientów do zrobienia czegoś, czego nie chcą zrobić. Takie podejście sprawia, że sprzedawanie staje się relacją antagonistyczną, przez co cały proces sprzedaży jest dużo trudniejszy, niż mógłby być.
  Burg i Mann przekonują nas, że dużo skuteczniejszym (i odczuwającym większą satysfakcję) jest sprzedawca, który myśli jak Rozdawca. Pielęgnuj relacje oparte na zaufaniu i skup się na tworzeniu dodatkowej wartości dla innych osób, a znakomite wyniki pojawią się same.
  Przedstawiając szeroką gamę przykładów z życia prawdziwych handlowców, którzy świetnie prosperują dzięki dawaniu, Burg i Mann proponują strategie i dają rady, które każdy, kto zajmuje się sprzedażą, może od razu zastosować.

  Opinie

  Napisz opinię

  Go-Givers. Rozdawcy sprzedają więcej

  Go-Givers. Rozdawcy sprzedają więcej

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: