Pakiet Strategia i marketing

Audiobook: Pakiet Strategia i marketing

 

W. Chan Kim, Renee Mauborgne, Tony Hsieh, Philip Kotler, Hermawan Kartajaya, Iwan Setiawan

 

Tomasz Kućma, Janusz German, Piotr Warszawski

 

21 godz. 6 min.

 

Pudełko DVD

 

MT Biznes

 

Audiobook niedostępny

74,90 zł

74,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pakiet Strategia i marketing

  Pakiet Strategia i marketing

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7746-158-7
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: MTBiznes

  Pakiet „Strategia i marketing” jest zestawem trzech audiobooków, składającym się z następujących tytułów „Strategia błękitnego oceanu”, którego autorami są W. Chan Kim, Renee Mauborgne, „Dawaj innym szczęście” Tony’ego Hsieha, oraz „Marketing” Philipa Kotlera, Hermawana Kartajaya i Iwana Setiawana. Wszystkie pozycje prezentują innowacyjne podejścia do zarządzania i strategii działania firm. To przełomowe publikacje, dzięki którym twoja firma osiągnie jeszcze wyższy poziom swojego rozwoju. Książki ukazują się w interpretacji Tomasza Kućmy, Janusza Germana i Piotra Warszawskiego.

  Strategia błękitnego oceanu

  W. Chan Kim, Renee Mauborgne

  Firmy od dawna angażują się w otwarte konkurowanie w pogoni za zyskownym wzrostem. Jednak wynikiem tego jest jedynie „czerwony ocean” rywali walczących o kurczącą się pulę zysków. Autorzy opierając się na licznych badaniach działań strategicznych twierdzą, że firmy, które osiągną wiodącą pozycję, odniosą swój sukces nie dzięki zwycięstwu na konkurentami, lecz przez stworzenie „błękitnych oceanów” bezspornej przestrzeni rynkowej – doskonałego środowiska dla rozwoju. Takie posunięcia strategiczne, określane mianem „innowacji wartości” – prowadzą do wielkich skoków wartości zarówno dla firm, jak i ich klientów, pozostawiając rywali w tyle i uwalniając nowy popyt.

  Dawaj innym szczęście

  Tony Hsieh

  W tej książce dyrektor generalny Zappos, Tony Hsieh, dzieli się z czytelnikami różnymi lekcjami, jakie odebrał w biznesie i w życiu, poczynając od założenia farmy robaków przez prowadzenie pizzerii po założenie LinkExchange, kierowanie Zappos i jeszcze więcej. Prowadzone w szybkim tempie i realistyczne Dawaj innym szczęście pokazuje, jak mocno odmienny rodzaj kultury korporacyjnej może być potężnym modelem dla osiągania sukcesu – i jak poprzez koncentrowanie się na szczęściu otaczających cię ludzi możesz radykalnie zwiększyć swoje szczęście.

  Marketing 3.0

  Philip Kotler, Hermawan Kartajaya i Iwan Setiawan

  Dzisiejsi konsumenci wybierają produkty i usługi, które spełniają ich głębszą potrzebę kreatywności, idealizmu i integracji ze społecznością. Czołowe firmy zrozumiały, że muszą dotrzeć do tych wysoko świadomych, wykorzystujących zdobycze technologiczne klientów i że stare zasady marketingu na nic się zdadzą. Zamiast tego muszą stworzyć produkty, usługi i kulturę korporacyjną, które będą inspirować konsumentów i odzwierciedlać ich wartości. Legendarny guru marketingu Philip Kotler wraz z Hermawanem Kartajaya i Iwanem Setiawanem określili to ostateczne zerwanie z wcześniejszymi modelami biznesowymi przejściem do Marketingu 3.0.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pakiet Strategia i marketing

  Pakiet Strategia i marketing

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: