Siła w słabości

Audiobook: Siła w słabości

 

Joanna Kmiecik, Małgorzata Rycharska, Beata Marczak, Małgorzata Olszewska

 

Joanna Kmiecik, Małgorzata Rycharska, Beata Marczak, Małgorzata Olszewska

 

4 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Zycie i Misja

 

Audiobook niedostępny

24,00 zł

24,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Siła w słabości

  Siła w słabości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Kiedy pojawiają się problemy, często pytamy Boga dlaczego. Wykładowczynie zachęcają, abyśmy raczej pytali Ojca w niebie, co jest źródłem problemu w naszym życiu i jakie jest Boże wyjście z tej sytuacji. Bóg pragnie, abyśmy zaprosiły do współpracy Ducha Świętego.

  Zranienia, jakich doświadczamy, maja ogromny wpływ na nasze życie. Przebaczenie ratuje nasza dusze od rozgoryczenia. Brak przebaczenia pozbawia nas energii życiowej, jest jak niewyleczona rana. Bóg chce przeprowadzić nas przez proces przebaczenia, uwolnić i wyposażyć w nowe siły.

  Bóg dał nam potężne narzędzie – słowa. Jako ludzie często nie potrafimy wykorzystywać ich w odpowiedni sposób. On zachęca nas, byśmy wypowiadały słowa błogosławieństwa w naszych domach. To, jakie będzie nasze małżeństwo i rodzina, zależy również od nas.

  Boże Słowo daje nam wspaniała wskazówkę w Liście apostoła Pawła do Efezjan. Fragment z szóstego rozdziału tłumaczy, skąd czerpać sile do codziennego życia. Źródłem naszej siły jest Chrystus. Wzmacnianie się w Panu jest procesem, w którym powinniśmy aktywnie uczestniczyć każdego dnia.


  Świadectwami na konferencji podzieliły się:

  Anna Wrona, Wioletta Hatak i Ewa Gołabek.

  Opinie

  Napisz opinię

  Siła w słabości

  Siła w słabości

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: