Chrystus w nas

Audiobook: Chrystus w nas

 

Henryk Wieja

 

HENRYK WIEJA

 

2 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Zycie i Misja

 

Audiobook niedostępny

19,00 zł

19,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Chrystus w nas

  Chrystus w nas

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Człowiek jako miejsce przebywania Boga
  Wykładowca przybliża historie Skrzyni Przymierza oraz istotę znaczenia Przybytku zbudowanego przez Mojżesza, jako miejsca przebywania Boga. Ostatnim etapem w tej historii jest ustanowienie Kościoła, Ciała Jezusa Chrystusa jako Przybytku w nowym wymiarze. Od jakości naszego życia zależy, czy Duch Święty ma swobodę działania w nas, ludziach. On pragnie przejawiać się w naszym umyśle, emocjach, wyborach.

  Chrystus w nas – obecność Bożej chwały
  Po upadku, jaki miał miejsce w ogrodzie Eden, człowiek stał się samoświadomy. Pragnieniem Stwórcy od tego czasu jest, by przywrócić mu w miejsce samoświadomości, świadomość istoty Boga. Pomóc w tym miały ustanowione przez Niego trzy święta, które przypominają, ze jesteśmy istotami duchowymi. Bóg pragnie, abyśmy poszerzali zasięg naszego oddziaływania, jako miejsca, w którym przebywa święty Bóg. To Chrystus w nas czyni różnice.

  Chrystus w nas – moc modlitwy z nałożeniem rak
  Biblia mówi o czterech aspektach modlitwy z nałożeniem rak. Bóg zobowiązał mężów, ojców, kapłanów, by wypowiadali słowa błogosławieństwa, nakładając ręce na tych, którzy zostali powierzeni ich opiece. Jezus mówił także o tym, że wierzący będą kłaść ręce na chorych, a Bóg ich będzie uzdrawiał. Innym aspektem nakładania rak jest modlitwa o udzielenie Ducha Świętego. Z kolei czwarty aspekt modlitwy z nałożeniem rak dotyczy wprowadzenia w urząd w Kościele. Słowo Boże określa bardzo jednoznaczne zasady dotyczące nakładania rak na druga osobę i przestrzega przed niewłaściwym stosowaniem.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Chrystus w nas

  Chrystus w nas

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: