Dzienniczek

Audiobook: Dzienniczek

 

św. Faustyna Kowalska

 

Anna Majewska-Owczarek, Rafał Porzeziński

 

27 godz. 0 min.

 

Duży digipack trójskrzydełkowy

 

Fundacja Divine Mercy

 

Audiobook niedostępny

39,99 zł

39,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dzienniczek

  Dzienniczek

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN
  978-83-925354-1-6
  format: 16,7 x 13,9 cm
  Producent: Fundacja Divine Mercy


  Dzienniczek Św. Siostry Faustyny Kowalskiej ukazuje się w postaci książki mówionej. Audiobook czytają Anna Majewska-Owczarek i Rafał Porzeziński, a muzyką opatrzył Leonard Jakubowski.

  Drogi słuchaczu, z radością oddajemy w Twoje ręce dzieło św. Siostry Faustyny, jej słynny Dzienniczek, który przemawia w tej publikacji współczesnym językiem w formie nagrania dźwiękowego. Nowe czasy wymagają użycia nowych środków przekazu i komunikacji społecznej. Przeżycia duchowe św. Siostry Faustyny zapisane Dzienniczku są niezwykłą wskazówką, jaką zostawił nam Pan Jezus na drodze życia wewnętrznego. Orędzie o miłosiernej miłości Boga do każdego człowieka jest wielkim darem dla współczesnego świata, bo — jak powiedział Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Ojczyzny — „w miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście”. Tego właśnie doświadczamy, wcielając w życie słowa, jakie przekazał Pan Jezus św. Siostrze Faustynie. I tego doświadczenia przy słuchaniu Dzienniczka, wydanego w formie audiobooka, w imieniu jego twórców, wszystkim życzę.

  Maciej Zając

  Dzienniczek należy do pereł literatury mistycznej. Święta Siostra Faustyna Kowalska ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia pisała go w Wilnie i Krakowie w latach 1934-1938 na wyraźne polecenie Pana Jezusa i spowiedników: ks. Michała Sopoćki i o. Józefa Andrasza SJ. Opisała w nim swoje niezwykle głębokie życie duchowe, sięgające samych szczytów zjednoczenia z Bogiem w zaślubinach mistycznych, głębie poznania tajemnicy miłosierdzia Bożego, a nade wszystko orędzie o miłości miłosiernej Boga do człowieka, które miała przekazać Kościołowi i światu. Jest to więc dzieło wyjątkowe, „Ewangelia miłosierdzia pisana w perspektywie XX wieku” — jak o nim powiedział Ojciec Święty Jan Paweł II. Dzienniczek tłumaczony jest na wiele języków świata, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo pisany jest dla pociechy i pokrzepienia wielu dusz — powiedział Jezus. Po raz pierwszy w języku polskim wychodzi w formie audiobooka, by także w tej postaci do ludzkich serc docierała miłosierna miłość Boga, rodząc i rozwijając zaufanie do Niego i pragnienie przemienienia swego życia w duchu miłosierdzia.

                                                                                                                                                                                                        s. M. Elżbieta Siepak ZMBM

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dzienniczek

  Dzienniczek

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: