Uzdrowienie modlitwą różańcową

Audiobook: Uzdrowienie modlitwą różańcową

 

Jan Konior SJ

 

JAN KONIOR SJ

 

1 godz. 11 min.

 

Pudełko DVD

 

WAM

 

Wysyłamy: w ciągu 7-10 dni

17,60 zł

17,60 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Uzdrowienie modlitwą różańcową

  Uzdrowienie modlitwą różańcową

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 5900-759-1076-14
  format: 16,5 x 19 cm
  Producent: WAM

  Celem konferencji Uzdrowienie modlitwą różańcową jest ukazanie Różańca na nowo odkrytego w jego historyczno-liturgicznym procesie powstawania, ochrony wiary poszczególnych ludzi i narodów przed wszelkimi zagrożeniami, jak i uzdrowieniem - wypraszanych za pomocą Różańca przez Uzdrowicielkę chorych - Matkę Różańca Świętego - Niepokalaną. W XIII w. Różaniec (łac. rosarium) ­był używany do celów świeckich. Dopiero od XV w. rosarium oznacza "Ogród różany", związany z ogrodem rajskim aż po symbol dziewiczości Matki Bożej. Wieńcami różanymi zdobiono głowy jako stały element stroju zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Później wieńce wprowadzono w sferę kultu maryjnego jako oplatającego statuę Maryi.
  Jan Paweł II dodał do odmawianych przez wieki trzech części misteria lucis - tajemnice światła. W ten sposób Różaniec nabrał nowego blasku światła. Różaniec jest sprawdzoną metodą kontemplacyjną Zachodu, tak jak chrześcijański Wschód posiada "modlitwę Jezusową". Jest jakby streszczeniem Ewangelii o wymiarze chrystologicznym.
  "Kto szerzy różaniec, ten jest ocalony!"
  Różaniec jest tarczą do pokonania naszego nieprzyjaciela. Niech wspólna modlitwa różańcowa wyprosi nam łaskę oczyszczenia naszych dusz we "Krwi Baranka".

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Uzdrowienie modlitwą różańcową

  Uzdrowienie modlitwą różańcową

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: