Promocja dnia

Seks jakiego nie znacie

Audiobook: Seks jakiego nie znacie

 

Ksawery Knotz OFMCap

 

Andrzej Kozioł

 

6 godz. 2 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Świety Paweł

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

30,00 zł

30,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Seks jakiego nie znacie

  Seks jakiego nie znacie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-7424-755-9
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Święty Paweł


  Dźwiękowa wersja bestsellerowej książki o. Ksawerego Knotza.
  Autor w bardzo otwarty sposób odpowiada na wiele pytań dot. seksu. Książka nie moralizuje, ale jak każdy poradnik życia pomaga w rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu jakości życia małżeńskiego.
  Ojciec Knotz czasem dość humorystycznym językiem przekazuje jednak prawdę, że Bóg nas nie podgląda w sypialni, ale jest zainteresowany szczęśliwym pożyciem seksualnym małżonków i w tym czasie obdarza ich swoimi darami. Celem współżycia seksualnego nie może być jednak sama przyjemność, ale zbudowanie więzi, przeżycie jedności w intymnym spotkaniu kochających się osób!

  O. Ksawery Knotz jest doktorem teologii pastoralnej a specjalizuje się w duszpasterstwie rodzin. Studiował w Krakowie na Papieskiej Akademii Teologicznej oraz we Fryburgu Szwajcarskim, doktorat obronił na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie wykłada teologię pastoralną w WSD Braci Mniejszych Kapucynów, angażując się także w kierownictwo duchowe dla małżeństw. Założył i redaguje serwis internetowy www.szansaspotkania.net, poświęcony zagadnieniom związanym ze współżyciem seksualnym i „skierowany do małżeństw, które kształtują swe życie seksualne według nauki Kościoła katolickiego, a także do tych, których interesuje spojrzenie katolików na miłość małżeńską. Zebrane tam materiały ukazują akt seksualny małżonków jako spotkanie, które odbywa się nie tylko między kochającymi się ludźmi, ale także między nimi a Bogiem”.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Seks jakiego nie znacie

  Seks jakiego nie znacie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: