Promocja dnia

 • -45%

  16,45 zł 29,90 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Christina Lauren
  Magda Karel

  Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA, ma tylko jeden problem: swojego szefa, Bennetta Ryana. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć. Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że...

  16,45 zł 29,90 zł
  Obniżka!
Perełki Ojca Pio

Audiobook: Perełki Ojca Pio

 

Jakub Kosiniak

 

53 min.

 

Pudełko DVD

 

WAM

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

16,60 zł

16,60 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Perełki Ojca Pio

  Perełki Ojca Pio

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  NR KAT
  TJ676C
  format: 19 x 13 cm
  Producent: WAM

   Perełki Ojca Pio są wyborem fragmentów listów Ojca Pio do osób, które poddały się jego kierownictwu duchowemu. Pouczenia Ojca Pio ułożone są w formie słownika najważniejszych pojęć ascezy i duchowości.
  Jakie znaczenie ma ten wybór słów Ojca Pio? Bez wątpienia odsłania się w nich mozaika jego osobowości. Słowa ojca Pio były ludzkim językiem krwi, którą wylewał. Ojciec Pio nie głosił kazań, ale sam był tajemniczym `Słowem`, objawiającym życie Jezusa.
  Najwznioślejsze słowo, którego Ojciec Pio nigdy nie wypowiedział w swoim długim ziemskim życiu, streszcza się w zdaniu z jego listu do spowiednika: `Już nie żyję ja, ale żyje we mnie Chrystus`. I na tym polega największa i najgłębsza tajemnica tego szczególnego człowieka, Kapłana ze stygmatami (ks. Nello Castello).

  Opinie

  Napisz opinię

  Perełki Ojca Pio

  Perełki Ojca Pio

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: