Duchowość niebezpieczna dla zbawienia

Audiobook: Duchowość niebezpieczna dla zbawienia

 

Aleksander Posacki SJ

 

O. Aleksander Posacki SJ

 

6 godz. 4 min.

 

Pudełko DVD segregator

 

WAM

 

Wysyłamy: w ciągu 7-10 dni

19,00 zł

19,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Duchowość niebezpieczna dla zbawienia

  Duchowość niebezpieczna dla zbawienia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  NR KAT.
  TJ 673C
  format: 16 x 13,5 cm
  Producent: WAM
  Nagranie na żywo

  Istnieją dziś prądy duchowości (propagowane często bez umiaru na zasadach komercyjno-medialnych), które można uznać za problematyczne, a nawet niebezpieczne nie tylko dla zdrowia psychofizycznego, ale też dla zbawienia wiecznego.
  Wiemy o tym zarówno z teologii, opartej o Objawienie judeochrześcijańskie, jak też z licznych przykładów i świadectw byłych członków sekt, ex okultystów czy byłych magów, którzy nawróciwszy się dali liczne świadectwa ludzi, którzy ledwo uszli z życiem, praktykując niejasne i fałszywe drogi duchowe
  Czy musimy zawsze podążyć okrężnymi drogami, aby się nauczyli reguł chrześcijańskich (co może mieć także znaczenie dla budzenia wrażliwości ekumenicznej).
  Celem sesji jest podstawowy i zorientowany praktycznie wykład rozeznawania duchowego, według zasad chrześcijańskich, jakie wyłaniają się z Objawienia, Tradycji doświadczeń świętych, mistyków oraz gorliwych chrześcijan, zaangażowanych w prace duszpasterską i ewangelizacyjną, jak np. współcześni egzorcyści różnych wyznań chrześcijańskich (co może mieć także znaczenie dla budzenia wrażliwości ekumenicznej).
  Sesję prowadzi o. dr Aleksander Posacki SJ, filozof, teolog, znawca współczesnych duchowości, sekt i okultyzmu, wykładowca WSFP Ignatianum w Krakowie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Duchowość niebezpieczna dla zbawienia

  Duchowość niebezpieczna dla zbawienia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: