Podpalacz

Audiobook: Podpalacz

 

Wojciech Chmielarz

 

Andrzej Mastelarz

 

10 godz. 38 min.

 

Pudełko DVD

 

Czarne

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

30,90 zł

30,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podpalacz

  Podpalacz

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-7536-587-0
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Czarne

  Warszawa, środek mroźnej zimy. W spalonym domu leży ciało zamor­dowanego biznesmena, a jego ciężko poparzona żona walczy o życie w szpitalu. Komisarz Jakub Mortka ma nadzieję, że to gangsterskie porachunki albo przypadkowe zaprószenie ognia. Niestety wkrótce wie już, że trafił na seryjnego podpalacza, który krąży po mieście z koktajlami Mołotowa. Mortka musi odłożyć na bok osobiste problemy i z całą energią poświęcić się śledztwu. Trzeba powstrzymać szaleńca, zanim zginą następni ludzie… Świetny policyjny kryminał ze współ­czesną Warszawą w tle.

  „Była godzina druga w nocy z piątku na sobotę. Wszyscy wokoło spali. Mógł być na każdym dachu każdego domu, a ich właściciele, niby bezpieczni we własnych czterech ścianach, nawet by o tym nie wiedzieli. Obudziłyby ich dopiero płomienie. A wtedy byłoby już przecież za późno.

  [...]

  Wstał. Z kieszeni kurtki na piersi wyjął latarkę i zajrzał do komina. Nie zauważył niczego, co mogłoby utrudniać wykonanie zadania. Ostrożnie wsadził do otworu kominowego butelkę. Nie chciał, żeby się rozbiła, uderzając o ściany. Miała spaść wprost do kominka.

  Wstrzymał oddech i puścił szklaną szyjkę.”

  (fragment książki)

  Wojciech Chmielarz
  (ur. w Gliwicach w 1984 roku) — dziennikarz, publikował m.in. w "Pulsie Biznesu", "Pressie", "Nowej Fantastyce" i "Polityce". Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Mieszka i pracuje w Warszawie. „Podpalacz” to pierwsza powieść z planowanej serii o komisarzu Mortce.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Podpalacz

  Podpalacz

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: