Bez pożegnania

Audiobook: Bez pożegnania

 

Harlan Coben

 

Jacek Rozenek

 

10 godz. 21 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bez pożegnania

  Bez pożegnania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-7359-741-9
  format: 14 x 12,5
  cm
  Producent: Albatros


  Bez pożegnania”, powieść, która właśnie ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Jacka Rozenka, jest jednym z wielu poczytnych kryminałów Harlana Cobena, autora takich książek jak „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Ostatni szczegół”, „Mistyfikacja”, „Jedyna szansa”, „Tylko jedno spojrzenie”, Nie mów nikomu”, Zachowaj spokój”, „Klinika śmierci”.

  "Trzy dni przed śmiercią matka wyznała - to były niemal jej ostatnie słowa - że mój brat wciąż żyje".

  To szokujące wyznanie wprowadza niepokój i chaos w życie Willa Kleina. Przed jedenastu laty rodzony brat Willa, Ken, zamordował jego byłą sympatię Julię. Ścigany międzynarodowymi listami gończymi, dosłownie zapadł się pod ziemię. Z czasem rodzina uznała go za zmarłego. Przeglądając dokumenty rodziców, Will natrafia na świeżo zrobione zdjęcie Kena. Wkrótce potem znika Sheila - kobieta, którą zamierzał poślubić. Coraz więcej poszlak wskazuje, że nie była osobą, za którą się podawała. FBI poszukuje jej jako głównej podejrzanej w sprawie o podwójne zabójstwo. Co łączy Sheilę z serią morderstw i sprawą sprzed jedenastu lat? Czy ona też padła ofiarą zabójcy? Tylko dotarcie do prawdy zapewni Willowi spokój...

  Harlan Coben (ur. 4 stycznia 1962 w Newark w stanie New Jersey) — amerykański autor powieści kryminalnych, których akcja przeważnie rozgrywa się na obszarze stanów Nowy Jork i New Jersey. Jest autorem cyklu o przygodach Myrona Bolitara, byłego koszykarza i agenta sportowego w jednej osobie. Na cykl ten składają się między innymi: „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Błękitna krew”. Dużą popularnością cieszą się także pozostałe książki autora, przykładowo „Mistyfikacja”, „Klinika śmierci”, „Nie mów nikomu”, „Bez pożegnania”, „Jedyna szansa”, W głębi lasu”.

  Prywatnie pisarz przyjaźni się z Danem Brownem, autorem „Kodu Leonarda da Vinci”. Panowie poznali się w bractwie Psi Upsilon.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Bez pożegnania

  Bez pożegnania

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: