audiobook - Rodzinny interes. Ostatni skok - Anders Roslund, Stefan Thunberg

Audiobook: Rodzinny interes. Ostatni skok

 

Anders Roslund, Stefan Thunberg

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Sonia Draga

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

35,90 zł

35,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Rodzinny interes. Ostatni skok

  Rodzinny interes. Ostatni skok

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2017
  ISBN: 978-83-8110-207-0
  Producent: Rebis

  Leo wyciera z krwi podłogę w przedpokoju. Ma czternaście lat i sprząta po swoim ojcu. Ostatni raz. Ojciec poszedł do więzienia, mama leży w szpitalu. On i jego młodsi bracia zostali sami i teraz musi się nimi zaopiekować. Już wie, jak to zrobi. Nałoży maskę i zrobi swój pierwszy w życiu skok.
   
    Kiedy ma już na koncie całą serię napadów na banki, trafia do więzienia. Na wolność wychodzi po wielu latach. Teraz ma tylko jeden cel w życiu: popełnić przestępstwo doskonałe i zabrać to, co nie istnieje ‒ pieniądze, o których społeczeństwo zdążyło już zapomnieć.
       Tym razem nie zamierza angażować swoich braci ani zostawić śladów, po których policja mogłaby go odnaleźć. Niespodziewanie sytuacja się komplikuje i do akcji wkracza inspektor policji kryminalnej, John Broncks. Zmieniają się reguły gry: „Jeśli ty wkręcisz w sprawę mojego brata, ja wkręcę twojego”.
   
   „Książka, od której nie można się oderwać!” Aftonbladet Söndag
  „Autorzy stworzyli dzieło o gęstej, efektownej akcji. Krótkie, dopracowane w każdym szczególe rozdziały wbijają czytelnika w fotel. Powieść trzyma w napięciu przez cały czas. Dzięki wiarygodnym portretom bohaterów i opisom świadczącym o świetnej znajomości środowisk, w których obraca się mający na sumieniu wiele przestępstw Leo, książka jest niezwykle realistyczna!” Mariestads-Tidningen

  Opinie

  Napisz opinię

  Rodzinny interes. Ostatni skok

  Rodzinny interes. Ostatni skok

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: