Zbrodnia na boku

Audiobook: Zbrodnia na boku

 

Dorota Dziedzic-Chojnacka

 

JOANNA DOMAŃSKA

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,95 zł

24,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zbrodnia na boku

  Zbrodnia na boku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-583-0
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Zanim wybierzesz się do prawnika, wiedz, że oni też ulegają emocjom, które ich przerastają…
  Napisana z humorem powieść kryminalna, której akcja toczy się w niewielkiej kancelarii adwokackiej. Ten barwny, pulsujący intrygami światek zostaje poruszony wiadomością o aresztowaniu jednego z prawników, oskarżonego o zabicie swojego klienta. Młoda pani adwokat – pasjonatka kryminałów i osoba o wybujałej wyobraźni – nie może uwierzyć w tę wersję zdarzeń i na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie. Okazuje się, iż jej wątpliwości odnośnie winy kolegi mogą być uzasadnione, a krąg podejrzanych stopniowo się zacieśnia…

  Lekka historia, finezyjny humor i mnóstwo smakowitych szczegółów z życia warszawskiej kancelarii prawniczej. Gwarantowana dobra zabawa bez stresu!
  Magdalena Zimniak, pisarka

  Będąc prawniczym insiderem, autorce nieobce są prawnicze romanse, rozwody, relacje konkubenckie, podziały majątku, konflikty interesów, machlojki finansowe, a czasami także niejasne powiązania z ciemną stroną mocy.
  dr Adam Bodnar, Helsińska Fundacja Praw Człowieka

  Czy wizyta adwokata może mieć śmiertelny skutek? Jak szybko potrafi bić serce pod togą? Jaki pasztet ukręcił Dudek? Która Papuga zabiła? To zagadki więcej niż ornitologiczne. Barwny świat warszawskiej palestry ze zbrodnią na boku w nowej sensacyjnej powieści Doroty Dziedzic-Chojnackiej.
  Jacek Dubois, adwokat, pisarz

  Powieść Doroty Dziedzic-Chojnackiej udanie splata humor i intrygę w pozornie nudnym świecie prawniczych meandrów. Autorka udowadnia, że w polskim kryminale nie powiedziano jeszcze wszystkiego.
  Leszek Koźmiński, autor bloga kryminalnapila.blogspot.com

  Opinie

  Oceń 
  2016-10-24

  Amator w akcji

  Kompletna amatorszczyzna. Młoda prawniczka próbuje nas wprowadzić w środowisko prawnicze.Szkoda czasu Autorki na pisanie. Proszę się zająć procesami
  Piotr

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Zbrodnia na boku

  Zbrodnia na boku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: