Nocny złodziej

Audiobook: Nocny złodziej

 

Adam Szustak OP

 

Adam Szustak OP

 

5 godz. 1 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

RTCK

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nocny złodziej

  Nocny złodziej

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok nagrania: 2014
  ISBN:
  978-83-934582-8-8
  format:
  19 x 13 cm

  "Nocny Złodziej" to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

  Zestaw stanowi książka pod tytułem "Nocny Złodziej" oraz dwie płyty z pełnym nagraniem rekolekcji.

  Daj Bogu TERAZ działać w swoim życiu.

  Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma mowy o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.

  Pierwsza to dziewięć konferencji poruszających krótko, ale precyzyjnie tematy związane z poszczególnymi obszarami naszego życia. Każdy odcinek kończy się wspólną modlitwą. Jest to wołanie, aby Bóg zaczął działać tu i teraz w Twoim życiu.

  1) Złodziej

  Dlaczego powinieneś posłuchać lub ponownie wrócić do rekolekcji? Dlaczego nadszedł czas, aby zrealizować wspaniały plan Twojego życia, a nie tkwić w ciemności, lenistwie i opieszałości?

  2) Noc

  W jakim momencie Bóg chce zawrzeć z Tobą przymierze? Może tak jak z Abramem – w wielkim jego pogubieniu, strachu i trudnych wspomnieniach z przeszłości?

  3) Samotność

  O trudnych relacjach i przeraźliwej samotności oraz o tym, gdzie każdy opuszczony ma iść, by się „ogrzać”

  4) Miłość

  Historia wielkiej radości i totalnego szaleństwa z Twojego powodu..., na które czeka sam Bóg (!!).

  5) Niewola

  Słowo o tych i dla tych, którzy są uzależnieni od innych ludzi. O chorych relacjach i konkretnym sposobie na wydostanie się z tego typu powiązań.

  6) Ślepota

  O tym, jak widzieć świat takim, jaki jest. O wyjściu ze zła i totalnego pomieszania, które dosięga nasze życie.

  7) Uzdrowienie

  O tym, dlaczego nieustannie przez nasze życie przechodzi anioł zagłady i co jest jedyną ochroną przed nim i przed wszelkim nieszczęściem. Cudowna historia uzdrowienia oraz modlitwa za tych, którzy nie widzą ratunku w swoim życiu.

  8) Furtka

  Kroki do radykalnego odcięcia się od zła oraz dowody na to, że... sami nie potrafimy tego zrobić.

  9) Rozrzutność

  Nagranie w szczególności dla tych, którzy mają za dużo spraw, za dużo ludzi wokół, za dużo rzeczy do załatwienia. Słowo o Bogu, który dociera z mocą bez względu na czas i miejsce słuchania tego nagrania, oraz wielka modlitwa za każdego, kto słucha Nocnego Złodzieja.

  Na drugą część składają się trzy kazania i trzy długie konferencje z licznymi przykładami, które z łatwością można odnieść do swojego życia.

  ~  O prawdziwym bliskowschodnim mydle.

  ~  O braku wiary.

  ~  O dnie studni.

  ~  O owcach w cętki.

  ~  O Bogu skaczącym.

  ~  O niemożliwym.

  ~  O genialnym Złodzieju.

  O AUTORZE: 

  Adam Szustak OP – dominikanin, ceniony rekolekcjonista, głoszący słowo Boże z niezwykłą mocą. Sposób mówienia, głęboko przemyślane treści oraz niecodzienne spojrzenie na świat sprawiają, że tysiące ludzi regularnie wsłuchuje się w jego nauczanie.

  O REKOLEKCJACH NOCNY ZŁODZIEJ

  "Nocny Złodziej" to rekolekcje, które w pierwszym miesiącu zostały odsłuchane około 500 000 razy. Lotem błyskawicy nauczanie rozeszło się po 110 krajach świata, w których Polacy sami odsłuchiwali nagrania i przekazywali je dalej. Rekolekcje stały się przyczyną wielu wspaniałych zmian w życiu słuchaczy, o czym świadczą tysiące listów i świadectw.

  To Słowo chce przyjść rozwiązać to, co zaplątane; chce Cię uwolnić.

  o. Adam Szustak

  Opinie

  Napisz opinię

  Nocny złodziej

  Nocny złodziej

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: