Fitness duchowy

Audiobook: Fitness duchowy

 

Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski, Rafał Porzeziński, Paweł Kęska

 

7 godz. 49 min.

 

Pudełko DVD

 

Raj Media Porzezinscy SP.J.

 

Audiobook niedostępny

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Fitness duchowy

  Fitness duchowy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 17 x 13,5
  ISBN:
  978-83-63154-13-4
  Producent: Raj Media Porzezińscy

   Skupiając się na formie i dobrej kondycji, zapominamy o jednym... O duszy! A żeby utrzymywać dobrą formę naszego ciała, musimy zacząć od ducha! Musi być silny i wspierać nas na drodze w doskonaleniu.

  Ale jak ćwiczyć duszę? Czy istnieje jakiś zestaw ćwiczeń, które sprawią, że stanie się silna, mocna i godna naśladowania?

  Tak! Są takie ćwiczenia. Cykl "Fitness Duchowy" to radiowa perełka. 96 odcinków powstało w latach 2003-04 w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef", gdzie cieszyło się wielkim uznaniem i sympatią słuchaczy. Cykl stał się znakiem rozpoznawczym stacji i wytyczył na kilka lat standardy nowoczesnej, radiowej ewangelizacji.

  Starania autorów i wagę poruszanych przez nich spraw doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie, przyznając mu w 2004 roku 1. miejsce w kategorii Audycja Radiowa.

  Autorzy cyklu zdecydowali się wydać wszystkie odcinki w formie płyty mp3, aby każdy podczas podróży czy długich postojów w korkach mógł usłyszeć, jak ćwiczyć się w cnotach, zwalczając wady.

  Głównym trenerem fitness i autorem tekstów jest Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski z Prałatury Opus Dei w Polsce, publicysta tygodnika "Idziemy", autor innych cykli radiowych, m.in.: "Wielkie Sprzątanie" czy "Duchowy Kodeks Drogowy". Asystentem trenera prowadzącym zajęcia i redaktorem cyklu jest Rafał Porzeziński - dziennikarz, radiowiec, lektor, producent radiowo-telewizyjny (rajmedia.pl).

  O niezbędny sprzęt i właściwą do ćwiczeń oprawę zadbał Paweł Kęska - dziennikarz, radiowiec-artysta, autor licznych dźwiękowych dzieł sztuki. Całą ekipę trenerską cechuje ogromne serce do sportu, szczególnie squosha, szermierki i piłki nożnej.

  Sięgnij po fitness duchowy i ciesz się doskonałą formą swojej duszy!

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Fitness duchowy

  Fitness duchowy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: