Credo t. 3

Audiobook: Credo t. 3

 

Ks. Michał Olszewski SCJ

 

Ks. Michał Olszewski SCJ

 

1 godz. 17 min.

 

Płyta z książką

 

RTCK

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,00 zł

29,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Credo t. 3

  Credo t. 3

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:

  format: 19,0 x 13,5 cm
  Producent: M.O.R. Enterprise

  „Wierzę w jednego Boga…” – to nasze wyznanie wiary. Deklaracja wartości, do których się odnosimy w życiu codziennym. Trylogia CREDO to spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w wyznaniu wiary. To porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.

  Ks. Michał Olszewski SCJ przybliża ten świat w sposób prosty, dynamiczny i niezwykle obrazowy, pozwalając zrozumieć głębię słów, które czasami powtarzamy bezrefleksyjnie. Liczne przykłady i historie, także te z posługi ks. Michała jako egzorcysty, żywo oddają siłę i moc Credo. I tom wprowadził nas w temat Roku Wiary, poruszył kwestię „wierzę” w stosunku do Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz zaakcentował istnienie tajemniczej cechy każdego człowieka – „Capax Dei”.

  III tom to dotknięcie spraw, obok których nikt, nawet człowiek niewierzący, nie może przejść obojętnie: śmierci, Sądu Bożego, nieba i piekła. To także szczere wejście w temat: czym Kościół Katolicki jest naprawdę i jak pokochać go dziś – w XXI wieku? W
  końcu to historia o naszym buncie i odpowiedzialności względem obdarowania, które otrzymaliśmy od Boga w chwili stworzenia.

  Opinie

  Napisz opinię

  Credo t. 3

  Credo t. 3

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: