Kryzys szansą od Boga

Audiobook: Kryzys szansą od Boga

 

Dariusz Michalski SJ, Natalia Żelasko

 

Barbara Wielgus, Michał Jacaszek

 

4 godz. 26 min.

 

Pudełko DVD

 

WAM

 

Wysyłamy: w ciągu 7-10 dni

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kryzys szansą od Boga

  Kryzys szansą od Boga

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 5900-759-108-65-9
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: WAM

   

  Płyta stanowi zapis rekolekcji radiowych będących uwspółcześnioną formą rekolekcji ignacjańskich, zwanych także rekolekcjami w życiu codziennym. Polegają one na wysłuchaniu wprowadzenia do modlitwy (od poniedziałku do piątku) oraz na odprawieniu w oparciu o nie 30-minutowej medytacji. Są praktyczne i łatwe w odbiorze. Konferencje przeprowadzone w formie wywiadu uczą metody medytacji ignacjańskiej i rachunku sumienia, dotykając między innymi tematu kryzysu w codziennym życiu zawodowym, małżeńskim i rodzinnym. Natomiast kilkuminutowe wprowadzenia do medytacji podają potrzebne wskazówki do rozważenia proponowanych tekstów biblijnych.
  Rekolekcje te skierowane są przede wszystkim do osób zaangażowanych w swoje obowiązki, które nie mogą pozwolić sobie na kilkudniowy pobyt w domu rekolekcyjnym. Odczuwają jednak głód relacji z Bogiem i pragną pogłębić swoje życie duchowe.
  Z płyty można korzystać, przesłuchując zamieszczone na niej nagrania na zasadzie "duchowej lektury". Można także z jej pomocą w ciągu miesiąca, regularnie odprawić codzienne medytacje.

  Opinie

  Napisz opinię

  Kryzys szansą od Boga

  Kryzys szansą od Boga

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: