Oczy do uzdrowienia

Audiobook: Oczy do uzdrowienia

 

Tadeusz Hajduk SJ

 

TADEUSZ HAJDUK SJ

 

3 godz. 25 min.

 

Pudełko DVD

 

WAM

 

Audiobook niedostępny

17,99 zł

17,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Oczy do uzdrowienia

  Oczy do uzdrowienia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  NR KAT.: TJ 807C
  format: 16,5 x 19 cm
  Producent: WAM


  Mówi się, że "oczy są zwierciadłem duszy". Oczy mają ścisły związek z sercem ludzkim. Jeśli serce jest duchowo chore, oczy też to objawiają i potrzebują uzdrowienia. Przez oczy wychodzi zarówno pożądliwość, jak i nienawiść, pogarda, wyniosłość, które są niszczące dla drugiego człowieka. Uzdrowienie spojrzenia wiąże się z uzdrawianiem serca. Nasze uważne wpatrywanie się w Jezusa w kontemplacji, spotyka się z Jego spojrzeniem. Oczyszcza ono serce z chorób w patrzeniu na drugiego człowieka i uczy patrzeć tak jak Jezus okiem współczucia, miłości i szacunku do człowieka.

  W sesji
  Oczy do uzdrowienia, która odbyła się w Domu Rekolekcyjnym Ojców Jezuitów "Górka", omówiono podstawowe choroby "oczu serca", jakimi są ślepota duchowa, patrzenie pożądliwe i spojrzenie zabijające pogardą.

  Ukazano też Jezusa jako tego, którego patrzenie uzdrawia i który takiego patrzenia uczy swych uczniów. Próbowano też oddać w nauczaniu, że oczy są nie tylko zwierciadłem naszych uczuciowych przeżyć, ale także odblaskiem duchowych doświadczeń.

  Opinie

  Napisz opinię

  Oczy do uzdrowienia

  Oczy do uzdrowienia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: