Uzdrowienie przez Niepokalaną

Audiobook: Uzdrowienie przez Niepokalaną

 

Jan Konior SJ

 

JAN KONIOR SJ

 

58 min.

 

Pudełko DVD

 

WAM

 

Audiobook niedostępny

17,60 zł

17,60 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Uzdrowienie przez Niepokalaną

  Uzdrowienie przez Niepokalaną

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • format: 16,5 x 13,5 cm
  Producent: WAM

  Konferencja adresowana jest do czcicieli Niepokalanej oraz do tych wszystkich, którzy pragną poznać Jej uzdrawiającą moc.
  W historii Kościoła nie ma świętego, który nie kochałby Niepokalanej.

  Wszyscy święci mieli świadomość swojej słabości i grzeszności. Często nazywali siebie grzesznikami. Do Niej uciekano się we wszystkich potrzebach, troskach i chorobach, wierząc, że jako Pośredniczka łask (chociaż nie jest to dogmat) wyprasza łaskę uzdrowienia u swojego Syna. Zarówno królowie, magnaci, szlachta i lud prosty pielgrzymowali do Uzdrowicielki chorych błagając o ratunek, ponieważ lekarze często pozostawali bezradni. Wołali "Pod Twoją obronę uciekamy się..." i nie zostali opuszczeni. Lekarka lekarzy wypraszała, wyprasza nam tyle łask, szczególnie uzdrowienie z nowotworów duszy i innych chorób.

  dr. Jan Konior SJ
  Rekolekcjonista, teolog, filozof, sinolog. Studiował teologię, religie chińskie, filozofię, historię i kulturę chińską na Fu-jen Catholic University w Tajpei i Czeng-kong University w Tajnanie. Następnie studiował teologię misyjną, nową ewangelizację, wielkie religie świata oraz dialog międzyreligijny z wybranymi kursami duchowości i psychologii na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie, doktoryzował się na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Obecnie wykładowca WSFP "Ignatianum" - katedra Filozofii Boga. Zajmuje się Filozofią i Kulturą Dalekiego Wschodu. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Znawca zagadnień cierpienia, zła i grzechu w chrześcijaństwie i religiach niechrześcijańskich.

  Opinie

  Napisz opinię

  Uzdrowienie przez Niepokalaną

  Uzdrowienie przez Niepokalaną

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: