W imię Jezusa możesz wszystko

Audiobook: W imię Jezusa możesz wszystko

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

o. Fabian Błaszkiewicz SJ

 

2 godz. 32 min.

 

Pudełko CD

 

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

15,00 zł

15,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  W imię Jezusa możesz wszystko

  W imię Jezusa możesz wszystko

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  format:
  12,5 x 14 cm
  Producent: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym


  W imię Jezusa możesz wszystko”, cykl kazań ojca Fabiana Błaszkiewicza, autora takich pozycji jak „Przyczajony Chrystus”, „Ukryty Bóg”, „Źródło prawdziwej siły”, „Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu” „Jestem legendą” „Słońce Twojego sekretu” oraz „Snajper uwodziciel”, ukazuje się jako audiobook.

  Fabian Błaszkiewicz – jezuita, mówca motywacyjny, charyzmatyczny przewodnik po świecie Pisma Świętego, które ma znaczenie w Twoim życiu. Autor bestsellerowych audiobooków i książek (pierwsze, drugie i czwarte miejsce w sprzedaży portalu audiobook.pl). Prowadzi blog Droga Gwałtownika. Jego nauczanie skłania do przemyślenia celu życia, pomaga osiągać sukcesy i brać przykład z postaci, które – jak Józef egipski – przekuły porażki w zwycięstwo.

  W wydawnictwie Rhetos ukazała się płyta z jego konferencjami rekolekcyjnymi "Źródło prawdziwej siły". Najnowsza płyta, wydana przez Wydawnictwo łódzkiego Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym, została nagrana podczas charyzmatycznego spotkania z okazji jubileuszu 100-ego wydania Szumu z Nieba - "Narodzeni z Ducha" w Łodzi w dniach 5-6 września 2010r.

  Opinie

  Napisz opinię

  W imię Jezusa możesz wszystko

  W imię Jezusa możesz wszystko

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: